Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product
Моя корзина
товаров: 0
на сумму: 0 грн.

Услуга запуска салютов

  1. Компанія «Пірозабава» пропонує свої послуги з організації та проведення професійних феєрверків і піротехнічних шоу. У нас є відповідні документи на роботу з піротехнікою та салютами, а також ресурси і знання.

    Оптимальний час для проведення такого шоу – темний час доби, коли ефекти розкриття деяких салютів буде видно максимально красиво. Рекомендований час запуску (якщо поруч є житловий сектор) – закінчити до 22:00. Однак, можливо і відстріл окремих салютів в світлий час доби, за бажанням клієнта. Піротехнічне шоу є наземним, салюти – наземні та висотні. Якщо дозволяє територія – можна створити фігури і написи в небі. Шоу може відбуватися і на воді і високо в небі, з землі або з даху будинку. За бажанням замовника залпи салюту синхронізуються з музикою (музичний феєрверк). Ваше замовлення може відбуватися і в 1 км від місця, де ви будете спостерігати, його буде прекрасно видно, ми підберемо відповідну піротехніку і вірно її направимо! Салют може бути фронтальний (по периметру, широко, на великій відстані один від одного) з синхронним запуском (у нас є пульти в великим радіусом дії). Великий асортимент салютних установок різного калібру (від 20 мм. До 150 мм.), В поєднанні з постійною практикою і знаннями, дозволяє нам виконати феєрверки будь-якої складності, з урахуванням індивідуального підходу до кожного клієнта.

    Ми працюємо тільки з перевіреними високоякісними сертифікованими піротехнічними виробами вітчизняних та іноземних виробників. З метою максимальної безпеки для глядачів, Запуск феєрверків здійснюється за допомогою пультів.

    Замовити дуже просто – достатньо набрати +38 067 405  53  55

    Гарного вибору !!


 

 
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-lXtnEkWwHw