Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Бенгальські вогні – ідеальне доповнення до весільного декору

Бенгальські вогні – ідеальне доповнення до весільного декору

Бенгальські вогні – ідеальне доповнення до весільного декору

Наше життя – це коловорот подій, що додають нам чудового досвіду. Життєвий ритм складається не лише з щоденної рутини, але й з чудових святкових подій, які хочеться проживати кожною частинкою своєї душі. Такі можуть бути як загальнонаціональні чи релігійні, так і особисті, що мають відношення лише до вас. Це і дні народження, і весілля, і святкування з нагоди поповнення в сім’ї, і невеличкі корпоративи на роботі. Окрім загальної розважальної програми, душа прагне і чогось особливого, що дозволить залишити гарну згадку про день святкування, а також зробити красиві фотографії. Справитись з цим завданням допоможе якісна піротехніка.

Що таке бенгальські вогні та приклади їх застосування

Не секрет, що бенгальські вогні асоціюються у нас переважно зі святкуванням Нового року. І це зовсім не дивно, адже це один з перших видів піротехніки, що ввійшла до наших домівок та стала для нас близькою. Вони не вирізняються високою ціною, при цьому здійснюючи чудовий святковий ефект. Сучасні варіанти бенгальських вогнів отримали і інший вигляд, що дозволило їм стати частиною масштабних святкувань, таких як весілля чи великий ювілей.

Перш за все давайте поглянемо на бенгальський вогонь так би мовити «зсередини». Це металева проволока, на якій за допомогою спеціального легкозаймистого клею прикріплені металеві частинки (порошок алюмінію чи магнію). Окрім цього, використовується і окисник у вигляді нітрату барію. Обожнювані нами іскорки формуються від оксидованої металевої стружки. Таким чином, для приведення бенгальського вогню в дію достатньо просто піднести до нього сірник.

Особливої популярності бенгальські вогні здобули в наших домівках, а також у якості доповнення до свята завдяки своїй максимальній безпечності. Навіть при потраплянні на шкіру ви відчуєте лише тепло, при цьому ризик виникнення опіків відсутній.

На сьогоднішній день бенгальські вогні представлені нам в різноманітних варіантах різної довжини, що дозволило використовувати їх не лише при святкуванні Нового року, але й на весіллях. Така процедура – ідеальне доповнення до церемонії винесення та розрізання торту. В результаті можна отримати ідеальні фото, що вражатимуть ефектом, а також будуть роками нагадувати про найважливіший день у вашому житті.

Основною відмінністю бенгальських вогнів для весіль та інших подібних святкувань являється їх збільшений розмір, а також тривалість горіння. На сьогоднішній день можна придбати варіанти, що горітимуть від 150 до 350 секунд, що дозволить вам зробити неймовірні фото на пам’ять.

Замовити бенгальські вогні у каталозі «Пірозабава»

Бажаєте придбати бенгальські вогні для вашого весілля або ж для будь-якої іншої особливої події? Ми щиро раді запросити вас до нашого каталогу, де запропонуємо вам чудові варіанти вогнів за приємними цінами. У нас можна придбати товари як поштучно, так і оптом, отримавши при цьому хорошу знижку. Окрім цього, наші спеціалісти проконсультують вас з приводу будь-яких питань, що виникатимуть в процесі вибору.

Додайте до вашого свята особливих ноток з красивими бенгальськими вогнями від «Пірозабава»!