Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Бенгальські вогні – символ радості і щастя

Бенгальські вогні – символ радості і щастя

Бенгальські вогні – символ радості і щастя

Відчуття радості, щастя, веселощів – це головні емоції, які повинні супроводжувати нас протягом всього нашого життя. Не відчуваючи їх, ми втрачаємо смак наших днів на Землі, інтерес до існування, а також уміння радіти дрібницям. Окрім стандартних щоденних благ є і додаткові джерела щастя: чудові торжества і їх святкування, які стають червоною позначкою на карті життя. І щоб в пам’яті залишалися тільки найяскравіші барвисті моменти, важливо наповнювати свята красивими складовими, що дарують емоції.

Особливості будови бенгальських вогнів та їх різновиди

Одним з найпопулярніших і обожнюваних способів прикрасити будь-яке свято незалежно від його масштабів і місця є використання піротехніки. Звичайно ж, різновиди піротехнічних виробів можуть відрізнятися як складністю будови, так і запуску. Але є універсальні варіанти, які завжди можна використовувати незалежно від наявності або відсутності спеціальних навичок. Одними з таких є всіма улюблені бенгальські вогники.

Трохи історії… Чому ж бенгальські вогні прийнято називати бенгальськими? Звідки прийшло до нас це маленьке диво, яке стало невід’ємним атрибутом Нового року? Свою назву свічки отримали від провінції Бенгалії, яка знаходиться в Індії. Саме звідти і взяли свій початок звичні нам і донині традиції.

Де використовувалися бенгальські свічки і в якому вигляді? Спочатку це був атрибут церемоніальних жертовних ритуалів у храмі, де вважалося, що вогонь має потужну всепоглинаючу силу. Більш того, щоб продовжити час горіння свічки, пізніше в них стали додавати і залишки сухих рослин. Ще один з варіантів походження свідчить, що за допомогою бенгальських вогнів спілкувалися на відстані. Вся справа в тому, що спалах від вогню можна було далеко побачити. З цією метою в бамбукове стебло поміщалась горюча речовина, яка спалахувала.

Але повернемося в сьогоднішні дні. Що ж входить до складу сучасних бенгальських вогнів, і яким чином їх виробляють? У стандартний склад цього піротехнічного чуда на сьогоднішній день переважно входять азотистий барій як окислювач, горюча складова (алюміній або порошок магнію), декстрин для склеювання, сталеві ошурки, що утворюють іскри, а також металевий дріт як основа. Попередньо всі компоненти змішуються, після чого наносяться на металевий дріт. Після зняття надлишків виріб відправляється в сушку, де процес триває 24 години. Після цього він покривається горючою речовиною, яка забезпечує миттєве займання.

Які бенгальські вогні можна придбати сьогодні? Найрізноманітніші в залежності від ваших побажань і потреб. Найбільш популярними, які ви можете придбати і у нас, є вогні з тривалістю спрацьовування близько 2 хвилин і висотою 40 і 60 см. Саме вони є оптимальним варіантом для красивих святкувань і чудових фото.

Де використовуються сучасні варіанти бенгальських вогнів? Звичайно ж, Новий рік – це те, з чим асоціюється цей вид піротехніки. Але сучасні великі бенгальські вогні, які відрізняються від маленьких новорічних, можуть стати ідеальним доповненням до весіль, днів народження, а також цікавих фотосесій.

Більш того, ми знаємо, як часом важко запалити бенгальський вогонь або піротехніку на вулиці в вітряний день. Саме тому ми завжди пропонуємо найкраще рішення – якісні запальнички, що не згасають навіть в за найбільш несприятливих погодних умов. Про можливості покупки ви можете дізнатися детальніше у наших менеджерів.

Купити бенгальські вогні в каталозі «Пірозабава»

Де ж можна замовити різноманітні і такі яскраві бенгальські вогні для вашого святкування? Запрошуємо вас зробити це в каталозі компанії «Пірозабава», де вашій увазі пропонуються як стандартні, звичні вам варіанти, так і більш масштабні для значущих урочистостей. Також хочемо нагадати вам, що на оптові замовлення ми завжди готові запропонувати вам кращі знижки.

Нехай ваше життя буде наповнене відчуттям щастя, свята і радості з якісними товарами для урочистостей від компанії «Пірозабава»!