Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Димові кольорові шашки для фотосесій і не тільки

Димові кольорові шашки для фотосесій і не тільки

Димові кольорові шашки для фотосесій і не тільки

Красива фотосесія – це справжня естетика, яка не лише залишиться з вами на довгі роки, зберігши момент на знімках, але й принесе вам колосальне задоволення. Саме тому фотосесії являються такими популярними на сьогоднішній день: історія кохання, індивідуальна зйомка, зйомка новонародженого та інші, що допоможуть зберегти пам’ять про найкращі моменти життя. Проте підготовка до фотосесії є не менш важливою, ніж сама фотосесія, так як від цього залежить краса та ефектність отриманих знімків. На щастя, різноманітність аксесуарів для фотосесій на сьогоднішній день прямо-таки вражає, дозволяючи створити будь-яку стилістичну атмосферу.

Кольоровий дим та особливості його використання

Кольоровий дим являє собою невеличкий циліндр, в якому зберігається речовина певного кольору, яка приводиться в дію, перетворюючись на красивий дим, за допомогою підпалювання невеличкого гніту. Такий дим призначений здебільшого для використання в денну пору доби, коли красиві кольори будуть найбільш видимі та контрастуватимуть з вашим образом, або ж навпаки доповнюватимуть його.

Трьома основними перевагами, які роблять кольоровий дим настільки популярним, являються його ефектність, доступна ціна та безпечність. Погодьтесь, фотосесія з таким димом стане справжнім дивом, що неодмінно потішить всіх її учасників. Окрім цього, дотримуючись правил експлуатації, ви максимально вбережете себе від травмування, адже такий дим є одним з найбільш безпечних видів піротехніки. І, зрештою, таке доповнення до фотосесій доступне в ціновому плані кожному.

Де можна використовувати кольоровий дим? На будь-яких святах та урочистостях, святкуваннях Нового року і не тільки, на фотосесіях та спортивних змаганнях. Будь-де, де ваша душа бажає отримати нові емоції та принести всім задоволення.

Що потрібно пам’ятати, прийнявши рішення скористатись кольоровим димом? Є всього кілька правил, які допоможуть уникнути небажаних наслідків. Розглянемо їх детальніше.

Кольоровий дим найкраще використовувати на відкритій площадці, де він поступово розсіюватиметься у повітрі. Окрім цього, такий відкритий простір дозволить вам зробити максимально ефективні знімки, де ви і тільки ви будете всередині кадру.

Окрім цього, ми рекомендуємо тримати дим на відстані 1м від одягу та обличчя. Таким чином, ви уникнете ризику забруднення, а також неприємних відчуттів від потрапляння диму в органи дихання.

Підпаливши гніт, відразу ж приступайте до дій, адже термін активності диму всього 30-60-90 секунд в залежності від типу та виробника. Цей час найкраще присвятити створенню найкращих знімків. Тому ми рекомендуємо вам продумати план зйомки завчасно.

Для того щоб концентрація диму була достатньою для красивого фону, не махайте ним дуже активно. Краще дозволити диму м’якими клубами розстелитись у просторі, створивши чудову атмосферу.

Купити кольоровий дим в каталозі «Пірозабава»

Як ви вже встигли зрозуміти, кольоровий дим – це ідеальне доповнення до будь-якої фотосесії чи події. Різноманіття кольорів, доступні ціни та неймовірна ефектність – далеко не весь список переваг, які ви відчуєте, прийнявши рішення замовити цю чудову новинку. Оформити покупку ми пропонуємо вам на наших сторінках каталогу, де вашій увазі вже доступні найрізноманітніші варіанти, а також спеціальні запальнички, що не згасають при запалюванні димів навіть у найбільш вітряний день.

Створіть красиву магію свята з найкращими кольоровими димами від компанії «Пірозабава»!