Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Фаєр/Світлодіод/Бармен ШОУ

Фаєр/Світлодіод/Бармен ШОУ

Красиві шоу для різноманітності розважальної програми на вашому святі

 

Замовлення неймовірно смачної їжі і напоїв для будь-якого святкування – це тільки половина успіху. Як то кажуть, не хлібом єдиним сита наша душа. Навряд чи хтось запам’ятає, який дивовижний салат був на смак, або яким цікавим був той чи інший коктейль. Але найкращою їжею для спогадів і вражень є яскраві барвисті шоу, які можуть вразити навіть самого завзятого скептика. На щастя, на сьогоднішній день вибір розважальних програм більш ніж широкий, завдяки чому можна ідеально підібрати розваги на будь-який смак.

 

Замовити фаєр шоу, світлодіодне шоу або бармен шоу недорого

 

Як найкращим чином підібрати шоу на весілля, ювілей або з нагоди міських святкувань? Виключно опираючись на власні переваги і побажання. Довірити планування шоу, а також виступ ви можете і нам, вивчивши асортимент наших кращих пропозицій для різних видів торжеств.

Чому так важливо включати гарні розважальні програми у ваші особисті урочистості? Незважаючи на той факт, що сьогодні споживачеві доступно все, знайти щось унікальне, таке, що запам’ятовується, і неймовірне, стає з кожним роком все складніше. І не секрет, що гості, як правило, запам’ятовують не різноманітність страв та напоїв, але унікальні моменти, які залишають у пам’яті та в серцях яскраві спогади, які підігріватимуть упродовж багатьох років.

Чому ж варто довірити це важливе завдання фахівцям компанії «Пірозабава»? Вся справа в тому, що наш штат складається виключно з професійних виконавців та артистів, які досконало знають, як втілити бажання замовників. Більше того, ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що ми працюємо відповідно до техніки безпеки, яка гарантує, що все пройде на високому професійному рівні. Ви можете дізнатися деталі прямо зараз.

 

Варіанти шоу-програми від компанії “Пірозабава”

 

Фаєр шоу – це справжня магія вогню, ідеально доповнена красивими піротехнічними ефектами. Прекрасним супроводом є запальна музика, яка посилить ефект. Тривалість шоу, а також наявність додаткових артистів ви можете попередньо узгодити з нами.

Світлодіодне шоу – це чудова гра світла і тіні, яскравого і темного. У програму включені кілька цікавих танців, виконуваних артистами в красивих костюмах, що світяться. Окрім загальної програми, ви насолодитеся додатковими цікавими ефектами і номерами.

Звертаємо вашу увагу на те, що в усіх програмах можуть брати участь як двоє, так і більше артистів. Таким чином, ви отримаєте більш насичене шоу, в якому дія стрімко розвиватиметься, поступово підводячи вас до кульмінації. На особливу увагу заслуговують шоу, які включають участь до десяти артистів, а також і акробатичні ефекти, які не залишать байдужими не тільки діток, а й дорослих. Це справжній театр, який заслуговує на особливу увагу.

Якщо ви хочете здивувати ваших гостей смачними напоями та їх комбінуванням – вам просто не обійтися без хорошого бармен шоу. Узгодити деталі ви можете вже зараз, звернувшись до нас.

Перетворіть ваш свято на справжній яскравий театр з найкращими розважальними програмами від компанії «Пірозабава»!

Вогняне шоу:

Програма 2-15  (2 артисти, тривалість шоу 15  хвилин)

Програма 3-15 (3 артисти тривалість шоу  15 хвилин)

Програма 4-20 (4 артисти,тривалість шоу 20 хвилин)

Програма 7-30 (7  артистів  + акробатика + ходуліст + тривалість шоу 30 хвилин )

Для приміщення світлодіодне шоу :

🆕 НОВИНКА 🆕

💡 Замовивши рекомендовану програму світлодіодного шоу, Ви отримаєте:

✔️3 артисти в ексклюзивних світлових костюмах
✔️7 різних танців (номерів)
✔️10 різновидів світлодіодного та піксельного реквізиту
✔️лазери
✔️ФОНТАН ЩАСТЯ (конфеті +CO2 пушка)🎉🎉🎉
✔️дим-машину
✔️авторську ЛАЗЕРНУ ЗІРКУ🌟
✔️15хв фантастичного видовища !!!

При замовленні на весілля зображення імен молодят – у подарунок 💝

 

Програма 3-15  (три артиста , тривалість 15 хвилин)

Бармен шоу