Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Гірка з шампанського – найкраща прикраса для вашого свята

Гірка з шампанського – найкраща прикраса для вашого свята

Гірка з шампанського – найкраща прикраса для вашого свята

Емоційна складова – важливий елемент будь-якого торжества, незалежно від його масштабів, специфіки і приводу. Сучасний вибір декорацій, а також інших цікавих компонентів свята, дозволяє легко і в точності підібрати додаткові розваги у відповідності зі стилістикою святкової події. Важлива й наявність хороших напоїв, які можна подати гостям в найбільш виграшному світлі, створивши додатково стильну фотозону для дивовижних знімків.

Кілька причин замовити гірку з шампанського

Здавалося б, сьогодні навряд чи можна когось чимось здивувати. Але якщо підійти до організації свята серйозно, віддаючи перевагу нестандартним послугам декору, анімації та інших важливих складових, ваше торжество буде незрівнянне ні з чим. Однією з не нових, але при цьому таких ідей, що не часто зустрічаються, є наявність на святкуванні гірки з шампанського. І в цій статті ми прагнемо переконати вас, що така краса неодмінно варта вашої уваги і задоволення ваших гостей.
Гірка з шампанського – це певна пірамідка з келихів, яка наповнюється шампанським або будь-яким іншим напоєм. Традиційно це шампанське, і воно часто використовується на корпоративах, офіційних відкриттях або інших формальних урочистостях. Нерідко гірки з шампанського замовляють і для пишних весільних урочистостей, де гості можуть таким чином насолоджуватися прохолодними напоями.
Чи варто замовляти для власного святкування гірку з шампанського? Якщо ви вже задумалися над цим питанням, в такому випадку однозначно так. І для цього є ряд переваг, які стануть незаперечними плюсами на будь-якому святі. Пропонуємо вам коротко розглянути їх нижче.
Естетика. Напевно, ви погодитеся, що гірка з шампанського – це завжди красиво. Таке доповнення до свята привнесе в загальну атмосферу лиску і розкоші, перетворивши конструкцію в родзинку торжества.
Фуршетний стіл. Така гірка може з легкістю доповнити, а то і зовсім замінити фуршетний стіл, що дуже зручно в більшості випадків.
Відсутність необхідності залучення обслуговуючого офіціанта. З огляду на те, що напій розлитий по келихах, гості можуть самі підходити і брати напій. Таким чином, персоналу не потрібно постійно розливати напій або розносити його гостям.
Прохолодна температура напоїв. Красива гірка з шампанського, доповнена льодом – це завжди відмінна ідея в спекотний літній час.
Достатня кількість напою. Зазвичай така гірка складається з декількох поверхів, а це означає, що келихів із шампанським точно вистачить усім гостям.
Можливість зробити красиві фото. Ну і, звичайно ж, гірка з шампанського може стати відмінним варіантом фотозони. Такі фотографії неодмінно будуть виглядати оригінальними і неповторними.

Замовити все для гірки з шампанського у компанії «Пірозабава»

Отримати детальну консультацію стосовно можливостей організації послуги гірки з шампанського можна, звернувшись до нас по одному з вказаних на сайті номерів, а також залишивши нам запит, в результаті якого з вами зв’яжуться найближчим часом. Ми з радістю запропонуємо вам можливості організації гірки з шампанського в 6, 7 або 8 поверхів за вашим бажанням, а також забезпечимо конструкцію потрібною кількістю льоду. Це цікава ідея, яка додасть вашому святу розкоші, а вам – яскравих емоцій і спогадів про цей дивовижний день.
Ми будемо раді допомогти вам!