Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Холодні фонтани на весілля і інші святкові події

Холодні фонтани на весілля і інші святкові події

Холодні фонтани на весілля і інші святкові події

Оформлення свята – це важливий процес, який передбачає планування найменших деталей, декору та інших дрібниць, які неабияк змінять та прикрасять будь-яку атмосферу. Розуміючи це, молодята, готуючись до весілля, звертають увагу на красиві доповнення до традиційних ритуалів та традицій, що додадуть їм нових барв та ноток. Прикладом таких є чудові сценічні фонтани, які стануть прикрасою для першого весільного танцю, процедури винесення торта та інших подій на вашому святі. Окрім цього, цей відмінний аксесуар є універсальним для оздоблення інших святкувань та урочистих подій, завдяки чому його популярність не припиняє зростати.

Особливості та різновиди холодних фонтанів

Існує думка, що застосування сценічних фонтанів – процедура не зовсім безпечна та така, що вимагає належної технічної підготовки і спеціальних навиків. Це не зовсім так, адже встановити та запустити фонтани можна і самостійно, прислухавшись до порад спеціалістів та дотримуючись основних правил експлуатації. В цій невеличкій статті ми прагнемо розглянути, чим являються сценічні фонтани, де вони застосовуються, якими бувають та як їх безпечно використовувати.

Сценічний фонтан – це чудова прикраса до будь-якого свята, яка візуально нагадує товсту свічку, з середини якої випромінюються красиві іскри. Традиційні варіанти представлені у срібному та золотому кольорі, або ж кольори змінюють один одного у процесі горіння. Окрім забарвлення іскор, фонтани розрізняють за місцем запуску, а також за висотою і тривалістю дії.

Холодні фонтани для приміщення – це зазвичай варіанти з висотою дії до 2 м. Для максимальної безпеки запуску варто переконатись, що площа приміщення сягає більше 20 квадратних метрів, а висота стелі є більшою, ніж висота запуску фонтану. Таким чином, ви максимально уникнете можливого ефекту задимлення, що може зіпсувати красиві знімки, а також ризику займання тканин чи предметів. Фонтани для запуску на відкритому просторі – це варіанти, що мають більшу висоту горіння, а також тривалість.

Розрізняють додатково і моделі, які можна приводити в дію запальничками та ті, що призначені тільки для взаємодії з електрозапалами. Більш детальну інформацію з приводу способу запуску ви можете отримати у точках продажу.

Для забезпечення максимальної безпеки при використанні, правильно обирайте варіант фонтану: для приміщення чи вулиці. Останні не підійдуть для внутрішнього запуску, так як можуть спровокувати небажані ризики. Окрім цього, важливо зрозуміти, де верх, а де низ виробу. Перший, як правило, має сріблясте забарвлення. Другий – червоне, а також гніт для запалювання. Під час запуску ні в якому разі не нахиляйтесь над фонтаном, адже стрімкий потік іскор може нанести шкоду здоров’ю.

Пам’ятайте, що сценічні фонтани повинні бути встановлені строго у вертикальному положенні, не під кутом. Таким чином ви попередите перекидання фонтану та його контакт з тим, що може бути на підлозі та легко зайнятись.

Якісні холодні фонтани: ціна від компанії «Пірозабава»

Замовлення холодних сценічних фонтанів – це найкраща ідея, яка неабияк прикрасить ваше свято. Це ідеальне доповнення до ритуалу першого танцю, розрізання молодятами торту, до урочистих подій та інших подібних особливих моментів. У каталозі компанії «Пірозабава» ви можете обрати та придбати найкращі варіанти холодних фонтанів з тривалістю горіння від 20 до 60 секунд, а також з висотою іскор від 1 до 5 метрів. Більш детальну консультацію вам зможуть надати наші спеціалісти.

Створіть атмосферу радості та щастя, придбавши красиві сценічні фонтани, що прикрасять ваше свято!