Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Перший танець

Перший танець

Перший танець – це така подія, яка запам’ятовується молодятам на довгі роки. Безумовно, головну роль тут відіграє добре підібраний музичний супровід першого танцю. Однак не варто забувати за спецефекти, які не тільки зможуть стати прикрасою танцю, але і можуть приховати деякі технічні неточності.

У числі таких спецефектів, які вибирають для свого першого танцю молоді та початківці танцюристи, можна виділити

Важкий дим – що стелеться по підлозі в момент весільного танцю – це, перш за все, незабутня чарівна картинка! І ця картинка дозволяє всім гостям поринути в атмосферу загадкового чарівного світу. Подаруйте цю казку і Вашим гостям!

Мильні бульбашки – правильно налаштоване світло і сотні мильних бульбашок, що літають навкруги, перетворять весільний танець в зачаровуючу і романтичну дію!

Конфетті – що вилітає з трубки, красиво та ефектно .

Конфеті хлопушки – безпечні, не містять вибухових речовин, легко працюють. Найкращий ефект досягається, при одночасному використанні щонайменше чотирьох хлопушок.

Холодні фонтани – більше вразять усіх присутніх ніж салюти, адже вони дають можливість перебувати в безпосередній близькості до вогняного шоу і бачити все з відстані витягнутої руки, рекомендовано 7-9шт.

Ми пропонуємо оренду спецефектів для першого танцю в компанії Pirozabava.com ,  також пропонуємо послугу прибирання конфеті.