Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Петарди - три різновиди на сайті “Пірозабава”: мілкі, середні та великі.

Петарди – три різновиди на сайті “Пірозабава”: мілкі, середні та великі.

Петарди – три різновиди на сайті “Пірозабава”: мілкі, середні та великі.

Петарди – це один з найдавніших піротехнічних винаходів людства. Стародавні китайці використовували їх, щоб відганяти злих духів. Час пройшов, але інтерес до цього виду піротехнічних розваг тільки збільшився. Зараз петарди змінилися, їх вибух супроводжується гучними звуками, ефектними спалахами, свистом та іншими вражаючими ефектами. 

вони стали незмінним атрибутом свят та вечірок, а особливого Нового року. 

Види петард на сайті “Пірозабава” 

Усі різновиди петард відносять до піротехніки невеликої потужності. Після запуску вони дивують своїми світловими та шумовими ефектами. Їх невелика вартість та широкий асортимент зробили цей вид піротехніки постійним атрибутом усіх свят. Конструкція цих виробів проста та зрозуміла, а використання відносно безпечне. Можна підібрати найкращу модель для кожного виду святкового торжества і залишити незабутні враження, здивувавши гостей свята гучним та несподіваним вибухом. 

Петарди становлять собою трубку з паперу, заповнену порохом, і закриту з обох сторін заглушками. Ці сучасні види піротехніки створюють не просто вибух, а несподівані і яскраві ефекти: свист, шум спалахи.Вибір просто величезний, тож ви зможете спробувати різні види петард та порівняти їх між собою.

В каталозі сайту “Пірозабава” представлені три основні різновиди петард: мілкі, середні та великі петарди. Від їх розміру залежить гучність та сила вибуху. Також вони розрізняються за довжиною ґніту, часом роботи сповільнювача, світловими та шумовими ефектами, принципом дії та кількістю одиниць в упаковці. Детальніше ознайомившись з асортиментом, ви точно знайдете найкращу модель для вашого святкування. Велике різноманіття ефектів вразить кожного.

Ще однією перевагою петард є зручність та простота використання. Цим видом піротехніки може користуватись кожен, навіть люди без відповідних навичок. Проте, як і кожен піротехнічний виріб, петарди мають свої правила безпечного використання, яких мусять дотримуватись всі. Тож щоб ваше свято пройшло весело та безпечно, обов’язково виконуйте ці прості загальні правила. Купити петарди варто лише там, де перевіряти якість продукції та турбуються про безпеку своїх покупців. І компанія “Пірозабава” саме така.

Купити петарди в Україні з доставкою на сайті “Пірозабава”

Будь-яка піротехніка повинна бути безпечною. Тож обирайте лише перевірену продукцію з сертифікатом якості та актуальним терміном дії. Якщо ж ви не впевнені у петардах, які можна купити у вашому місті, найкращим рішенням буде замовити петарди на сайті “Пірозабава” з доставкою. Наші фахівці проведуть детальну консультацію для вас і допоможуть визначитись із вибором. А різноманіття видів петард таке велике, що ви однозначно захочете спробувати одразу кілька різновидів. А низькі ціни цьому однозначно сприяють. Робіть замовлення на нашому сайті та здивуйте яскравим, несподіваним ефектом гостей свята.

Купувати у “Пірозабава” надійно та безпечно!