Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Піротехнічна ракета для вашого особливого свята

Піротехнічна ракета для вашого особливого свята

Піротехнічна ракета для вашого особливого свята

Різноманітна піротехніка давно притягує до себе увагу, як дорослих, так і дітей. Це чудовий спосіб прикрасити ваше святкування, внести якусь цікаву “родзинку” та здивувати гостей. Тим більше у сучасному світі асортимент цих “диво-товарів” настільки величезний, що кожна людина самостійно може організувати шоу, варте професійного піротехніка. Для цього потрібно правильно підібрати піротехнічні вироби. І один з найбільш яскравих та видовищних – це ракета.

Піротехнічна ракета: особливості використання

Піротехнічна ракета становить щось середнє між невеликим салютом на кілька пострілів та петардою. Вона складається з головної частини, яка містить заряд, горючої речовини, яка задає силу руху ракети та стабілізатора, на який кріпиться заряд. В ролі стабілізатора може виступати невелика дерев’яна палка, яка надає ракеті вертикальний напрямок польоту. Цей вид піротехніки призначений для самостійного запуску на відкритій місцевості.

У каталозі “Пірозабава” представлені ракети різного калібру – від 10 мм до 50 мм. Чим більший калібр, тим гучніша сила вибуху та вище злітає заряд. Пристрій монтується на горизонтальній поверхні та запускається вгору і розривається в небі. Кожна ракета має свій варіант ефекту: простіший або більш складний, залежно від моделі. Цей вид піротехніки можна використовувати як у вечірній, так і у денний час доби.

Як і будь-яка піротехніка, ракети можуть використовуватись тільки за дотримання усіх правил безпеки. Запуск може бути виконаний тільки на відкритій місцевості, на відстані від житлових будинків. Ракету потрібно вставити в пляшку, трубу, отвір, не можна вставляти в землю. Якщо ви придбали петарду-ракету Бліц, будьте уважні, вона не завжди летить у верх. Тільки дотримуючись цих правил, можна організувати яскраве, а головне – безпечне свято.

Новорічні піротехнічні ракети – це хороша альтернатива салюту на свято, якщо ваш бюджет досить обмежений. Оберіть модель з різнокольоровими вогнями, які з тріском розриваються у небі, і ви точно зможете здивувати та вразити гостей свята. Це дійсно цікавий та нестандартний вид піротехніки, який сподобається кожному.

Купити піротехнічну ракету на сайті “Пірозабава”

Компанія “Пірозабава” пропонує своїм клієнтам великий асортимент піротехнічних ракет різного калібру та з різноманітними ефектами. Наші фахівці завжди готові провести професійну консультацію та надати більш детальну інформацію про кожен з товарів. Купувати у нас безпечно, адже кожен виріб пройшов ретельну перевірку та має сертифікат якості. Купити піротехнічну ракету на сайті “Пірозабава” можна з доставкою у ваше місто. Тож відсутність спеціалізованих магазинів не перешкода в організації вражаючого піротехнічного шоу.

“Пірозабава” – ваш незамінний помічник на кожному святі!