Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Піротехнічні установки «сонечко» - що це?

Піротехнічні установки «сонечко» – що це?

Піротехнічні установки «сонечко» – що це?

З кожним роком можливості організації свята значно розширюються. І якщо раніше в прагненні зробити торжество красивим, ефектним, таким, що запам’ятовується потрібно було витратити чимало коштів, то на сьогоднішній день така опція доступна кожному, незалежно від можливостей. Вся справа в правильному підборі красивих декорацій і ефектів, які будуть виглядати надзвичайно і неймовірно дорого. Саме такі стануть ідеальним доповненням до будь-якої частини святкування, до звичних нам ритуалів, які засяють в новому прекрасному світлі.

Особливості та застосування піротехнічної установки «сонечко»

Чудовою ідеєю для прикрашання святкових урочистостей як в приміщенні, так і на вулиці, є її величність піротехніка. Відмінною новиною є і той факт, що в останні роки кількість піротехнічних виробів і установок і, власне, ефектів, значно збільшилася, і число разом з різноманітністю продовжує рости. Отже, тепер кожен може підібрати те, що подобається і те, що доступно в фінансовому плані для власного торжества.

Ідеальною можливістю значно змінити будь-яке свято, доповнивши його незвичайним піротехнічним ефектом, може стати придбання піротехнічної установки «сонечко». Така стане невід’ємним атрибутом для компаній, які займаються організацією свят, а також ведучих, які бажають пропонувати додаткові послуги.

Чим являється піротехнічна установка «сонечко»? Це складне на вигляд пристосування, яке насправді досить просто в установці і запуску. Конструкція являє собою основний блок, який монтується на спеціальний вертикальний штатив. На блоці є так звані шестерінки, до яких кріпляться фонтани в певній кількості. Запуск здійснюється дистанційно, що дуже зручно.

При установці фонтанів важливо пам’ятати про її правильність. Фонтани прикріплюються до лопатей шестерінки за допомогою хомутів або ж скотчу низом до центру «сонечка». Більш того, для запуску вам знадобиться вісім батарейок, які потрібно розмістити в спеціальному відсіку. Далі справа за малим – потрібно дистанційно натиснути на пульті кілька кнопок у відповідний момент.

Де може бути застосована піротехнічна установка «сонечко»? На будь-яких святкуваннях, де хочеться додати родзинки. Чудовими в цьому плані стануть ритуали першого танцю молодят, розрізання торта або будь-яких інших важливих офіційних подій.

Замовити піротехнічну установку «сонечко» в каталозі «Пірозабава»

Якщо ви бажаєте чого-небудь незвичайного і в той же час ефектного на вашому святі, не обійдіть увагою дивовижні піротехнічні установки «сонечко». Наші фахівці допоможуть вам у підборі, а також в консультуванні з приводу запуску і основних заходів безпеки. Більш того, ви завжди можете задати і будь-які інші питання, що цікавлять вас, які допоможуть вам визначитися з вибором.

Запрошуємо вас до огляду асортименту і замовлення кращих піротехнічних ефектів від компанії «Пірозабава»!