Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Піротехнічний міномет для вашого яскравого свята

Піротехнічний міномет для вашого яскравого свята

Піротехнічний міномет для вашого яскравого свята

Святковий настрій можна отримати різними способами. Подарунки або яскраві костюми, веселі конкурси, пісні й танці. Але більшість людей все ж не може уявити жодне святкування без яскравих вогнів в повітрі та шумового супроводу. Весілля, День народження, вечірка з друзями, корпоратив, заручини або інша пам’ятна дата запам’ятаються гостям яскравими враженнями, щирими емоціями та захопливим видовищем. Для цього необхідно просто підібрати відповідну піротехніку та потрібне обладнання для створення цікавого шоу.

Салют “Міномет”: особливості використання

Побутова піротехніка вже багато років поспіль тримає провідні позиції у виборі споживачів. І це не дивно, адже на відміну від складних великокаліберних салютів, які вимагають належної підготовки для запуску і наявності піротехнічних знань, салют “Міномет” набагато простіший у користуванні та безпечніший. В міномет потрібно помістити піротехнічні заряди і цей вид піротехніки здивує ваших гостей надзвичайними кулями з іскор та яскравими, кольоровими вогниками. Він стане чудовим доповненням до звичайного салюту.

В каталозі “Пірозабава” ви знайдете різні калібри піротехнічного міномета: 30-40-50-63-75-100мм. Для того, щоб салют добре спрацював, його необхідно наповнити кулями відповідного калібру. На нашому сайті ви зможете обрати той варіант, який найкраще підійде для ваших цілей. Особливістю цього виду піротехніки є відсутність необхідності перезарядки, що дуже зручно.

Як і будь-який вид піротехніки, салют типу “міномет” вимагає дотримання певних правил безпеки. Не можна завантажувати по 2 кулі одночасно. Не нахилятися та не заглядати в трубу. Безпечна відстань до глядачів – 100 метрів. Мортиру потрібно встановлювати на рівну поверхню та надійно зафіксувати, унеможлививши нахил та перевертання. Застосовувати цю піротехніку можна тільки поза приміщенням. Для більшої видовищності можна встановити в ряд кілька мінометів і підпалювати гніт по черзі, щоб вони вистрілювали в повітря одне за одним.

 В каталозі “Пірозабава” ви знайдете різні види піротехнічних мінометів, що розрізняються калібром та кількістю зарядів. Уся продукція має сертифікат якості і за дотримання простих правил безпеки, можете не сумніватись, що ваше свято пройде безпечно та видовищно.

Купити піротехнічний міномет у компанії “Пірозабава”

На сайті “Пірозабава” ви можете купити салют “Міномет” та інші види піротехніки для вашого свята за дуже вигідними цінами. Наші спеціалісти завжди готові допомогти з вибором та відповісти на будь-які ваші запитання. З нами ви зможете організувати яскраве та неповторне святкове видовище в будь-якому місті, адже у нас є доставка. Продукція компанії “Пірозабава” – це поєднання високої якості, надійності та вигідних цін. З нашою піротехнікою будь-яке свято отримає “родзинку”.

Здивуйте своїх гостей неповторним шоу, яке вони запам’ятають надовго!