Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Послуга запуску салютів

Послуга запуску салютів

  1. Компанія «Пірозабава» пропонує свої послуги з організації та проведення професійних феєрверків і піротехнічних шоу. У нас є відповідні документи на роботу з піротехнікою та салютами, а також ресурси та знання.

    Оптимальний час для проведення такого шоу – темна пора доби,  коли ефекти розкриття деяких салютів буде видно якнайкраще.  Рекомендований час (якщо поруч є житловий сектор) – закінчити до 22:00.  Проте , можливо і відстріл окремих салютів у світлу пору доби, за бажанням клієнта. Піротехнічне шоу є наземним,  салюти – наземні та  висотні . Якщо дозволяє територія – можна створити фігури та написи в небі. Шоу може відбуватись і на воді і високо в небі, з земли чи з даху будинку. За бажанням замовника залпи салюту синхронізуються з музикою (музичний феєрверк). Ваше замовлення може відбуватись і за 1 км від місця, де ви будете спостерігати, його буде пречудово видно,  ми підберемо відповідну піротехніку та вірно її спрямуємо !  Салют може бути фронтальний ( по периметру, широко, на великій відстані один від одного) з синхронним спрацюванням ( у нас є пульти в великим радіусом дії).  Великий асортимент салютних установок різного калібру ( від 20 мм. до 150 мм.), в поєднанні з постійною практикою та знаннями, дозволяє нам виконати феєрверки будь-якої складності, з врахуванням індивідуального підходу до кожного клієнта.

    Ми працюємо тільки з перевіреними високоякісними сертифікованими піротехнічними виробами вітчизняних та іноземних виробників. З метою максимальної безпеки для глядачів,  Запуск феєрверків здійснюється за допомогою пультів. 

    Замовити дуже просто – достатньо набрати +38 067 405  53  55

    Гарного вибору !!