Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Правила безпеки при запуску феєрверків

Правила безпеки при запуску феєрверків

Правила безпеки при запуску феєрверків

 

Запуск салюту – це вражаючий процес, за допомогою якого можна найкращим чином урізноманітнити будь-яке свято або захід. Саме тому наші покупці повертаються до нас знову і знову з проханнями підібрати щось нове, цікаве, дивовижне. Вибір зазвичай визначається декількома важливими факторами, які включають особисті побажання, тип свята, цільове місце запуску, а також фінансові можливості. З огляду на все це можна ідеально підібрати модель для приголомшливого ефекту.

 

Як безпечно встановити і запустити салют

 

Навіть найдосвідченіші користувачі і професійні піротехніки знають, що запуск салютів – процес відповідальний і вимагає правильного підходу. У чому він полягає? З огляду на той фактор, що феєрверки є набором вибухонебезпечних сумішей, з ними важливо поводитися максимально акуратно і послідовно, дотримуючись основних правил і слідуючи покроковій інструкції. Про це ми прагнемо поговорити детальніше в цій статті нашого блогу, ознайомивши вас з основними правилами роботи з феєрверками.

Перше, що важливо зробити, купивши феєрверк, це крок за кроком неспішно ознайомитися з інструкцією, яка йде в комплекті з придбанням. Така зазвичай розміщується на корпусі салюту або ж йде окремо в комплекті з ним. Без цього важливого етапу не варто продовжувати подальші дії, так як це може призвести до небажаних наслідків як для вашого здоров’я, так і для оточуючих, а також і для самого місця запуску, яке також має відповідати деяким нормам.

Якщо ми говоримо про місце, то воно повинно бути дещо віддалене від житлових будинків і високовольтних проводів. Ми вважаємо не варто пояснювати детально, чому. Другий момент – важливо враховувати, на якій відстані будуть розташовуватися глядачі. І в цьому факторі важливо врахувати і те, якої потужності буде обраний салют, які ефекти він буде включати, і який радіус дії передбачає цільова модель. Стандартним варіантом для більшості салютів дрібного і середнього калібру є дистанція в 50-100 метрів. Більш того, з такої відстані і перегляд шоу буде більш комфортним.

Тепер стосовно самого процесу запуску. Перед тим, як запустити феєрверк, переконайтеся, що він стоїть на рівній горизонтальній поверхні і не нахиляється в одну зі сторін. При можливості бажано закріпити корпус до чогось стабільного. Далі на коробці вам потрібно знайти гніт, який виробник вказує основним. Є також і резервні, які приводяться в дію, якщо щось не спрацювало (але не раніше). Після того, як ви підпалили гніт, ні в якому разі не можна нахилятися над установкою. Слід якомога швидше відійти на безпечну дистанцію і насолоджуватися переглядом.

 

Купити якісні феєрверки недорого у компанії «Пірозабава»

 

Великий асортимент феєрверків – це те, чим ми можемо бути горді. І якщо ви завітаєте до нас в каталог, ви безсумнівно зможете підібрати найкращі варіанти салютів для будь-якого вашого святкування. При необхідності наші фахівці зможуть ще раз проконсультувати вас детально з приводу основних правил транспортування, установки і запуску салютів. Просто задайте ваші питання – і ми надамо кваліфіковані відповіді.

Насолоджуйтеся чудовим шоу у вигляді красивих феєрверків від компанії «Пірозабава»!