Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Правила

Правила

Правила поведінки при користуванні піротехнічними засобами

Яскравий вид розваг, такий як запалювання петард, ракет та феєрверків є небезпечною та ризикованою справою. І це не дивно. Адже з використанням піротехнічних засобів у небо злітають і вибухають тисячі вогнів. Іноді ці вогні не встигають згаснути і падають на дахи будинків та підпалюють їх, іноді вибухають під ногами перехожих чи в руках самих підпалювачів.
Якщо ви все ж таки придбали петарди, ракети чи феєрверки або вирішили побути в місцях їх масового застосування, суворо дотримуйтесь основних правил безпеки:
• Не підходьте до місця проведення феєрверку (салюту) ближче ніж на 100 м.
• Не збирайте залишки ракет, що впали на землю, вони можуть вибухнути у вас в руках, і в жодному разі не кладіть їх до кишені, це може привести до трагічного наслідку.
• Кожен виріб має бути забезпечений інструкцією українською або російською мовою, яка містить обмеження в користуванні за віком (не можна давати в руки дітям) і правила утилізації.
• Переконайтеся, що термін їх придатності не закінчився. Багато нешкідливих хлопавок після довготривалого зберігання стають смертельно небезпечними.
• Бавлячись з уже купленою піротехнікою, не намагайтеся дізнатися, що там всередині. Не виключено, що ваша цікавість може коштувати вам життя.
• Минайте стороною піротехніку з дефектами. Якщо корпус тріснув, роздувся або видно, що виріб намок, навіть не намагайтесь його підпалити. Подивіться, чи немає на поверхні піро виробу сірого або чорного нальоту. У будь-який момент він може спалахнути від тертя.
• Якщо запальний шнур коротший ніж два сантиметри або зламаний, то після запуску ви не встигнете відбігти на безпечну відстань.
• Піротехніку не можна зберігати без упаковки, в якій вона продавалась. А вже тим більше не носіть її в кишенях – суміш, яка містить порох, може від тертя вибухнути, а ви перетворитеся на живий факел.
• Не лягайте спати відразу, якщо спалили у квартирі кілька бенгальських вогнів. Після цих забав у повітрі залишається мало кисню, натомість воно насичується шкідливими продуктами горіння. Тому після забав з вогнем обов’язково провітріть приміщення.
• Не запускайте салюти біля будівель а тим більше всередині них. «Снаряд» калібру 30 мм здатний при влучному потраплянні повністю знищити підприємство середніх розмірів або випалити квартиру.
• Салют – штука також запальна. Температура крапель магнієвих сполук, що утворюється при горінні, сягає 3000 градусів.
• До будь-якого піротехнічного виробу не можна підходити раніше, ніж через дві хвилини після закінчення його роботи. Ні в якому випадку на заглядати зверху !!! А до багатозарядних краще не підходити ще довше. До речі, якщо в пристрої закладено більш ніж 200 зарядів, купувати його не радимо. Це вже професійне устаткування. У невмілих руках воно може виявитися дуже небезпечним;
• Піротехніку, яка спрацювала, гасіть, дотримуючись усіх можливих застережних заходів. Найкраще закидати її снігом.
• У жодному разі не знищуйте непридатні петарди в багатті або в печі. Загальноприйнятий спосіб утилізації піротехніки такий: залийте її водою на дві години і лише після цього викиньте разом із звичайним сміттям.

Умови Продажу:
1) 18+. Дітям не продаєм. Не розмовляєм. Не передзвонюєм на маяки.
2) Мінімалка 300 грн
3) Берете на суму понад 900 грн- ми платим за доставку до вас на будь яке відділення НП
4) Бажаєте нормальну контрольовану доставку – замовляйте Нова Пошта.
5) Бажаєте УКРпошту- обов,язковий аванс від 100 грн до 100% вартості посилки (на ваш вибір)
6) Платите відразу усе на картку- отримуєте бонус на 5% від суми товаром
7) Берете на гурт – обов,язковий аванс від 1000 грн ( в зал від суми замовлення)
8) При великих замовленнях – обов,язковий аванс від 20%
9) Можлива доставка день в день Київ/обл, міста Західної України та ін міста
10) Бажаєте доставку за адресою – обов,язковий аванс

© 2014 – 2020 PiroZabava Усі права захищено чинним законодавством