Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Правила

Правила

Правила поведінки при користуванні піротехнічними засобами

Яскравий вид розваг, такий як запалювання петард, ракет та феєрверків є небезпечною та ризикованою справою. І це не дивно. Адже з використанням піротехнічних засобів у небо злітають і вибухають тисячі вогнів. Іноді ці вогні не встигають згаснути і падають на дахи будинків та підпалюють їх, іноді вибухають під ногами перехожих чи в руках самих підпалювачів.
Якщо ви все ж таки придбали петарди, ракети чи феєрверки або вирішили побути в місцях їх масового застосування, суворо дотримуйтесь основних правил безпеки:
• Не підходьте до місця проведення феєрверку (салюту) ближче ніж на 100 м.
• Не збирайте залишки ракет, що впали на землю, вони можуть вибухнути у вас в руках, і в жодному разі не кладіть їх до кишені, це може привести до трагічного наслідку.
• Кожен виріб має бути забезпечений інструкцією українською або російською мовою, яка містить обмеження в користуванні за віком (не можна давати в руки дітям) і правила утилізації.
• Переконайтеся, що термін їх придатності не закінчився. Багато нешкідливих хлопавок після довготривалого зберігання стають смертельно небезпечними.
• Бавлячись з уже купленою піротехнікою, не намагайтеся дізнатися, що там всередині. Не виключено, що ваша цікавість може коштувати вам життя.
• Минайте стороною піротехніку з дефектами. Якщо корпус тріснув, роздувся або видно, що виріб намок, навіть не намагайтесь його підпалити. Подивіться, чи немає на поверхні піро виробу сірого або чорного нальоту. У будь-який момент він може спалахнути від тертя.
• Якщо запальний шнур коротший ніж два сантиметри або зламаний, то після запуску ви не встигнете відбігти на безпечну відстань.
• Піротехніку не можна зберігати без упаковки, в якій вона продавалась. А вже тим більше не носіть її в кишенях – суміш, яка містить порох, може від тертя вибухнути, а ви перетворитеся на живий факел.
• Не лягайте спати відразу, якщо спалили у квартирі кілька бенгальських вогнів. Після цих забав у повітрі залишається мало кисню, натомість воно насичується шкідливими продуктами горіння. Тому після забав з вогнем обов’язково провітріть приміщення.
• Не запускайте салюти біля будівель а тим більше всередині них. «Снаряд» калібру 30 мм здатний при влучному потраплянні повністю знищити підприємство середніх розмірів або випалити квартиру.
• Салют – штука також запальна. Температура крапель магнієвих сполук, що утворюється при горінні, сягає 3000 градусів.
• До будь-якого піротехнічного виробу не можна підходити раніше, ніж через дві хвилини після закінчення його роботи. Ні в якому випадку на заглядати зверху !!! А до багатозарядних краще не підходити ще довше. До речі, якщо в пристрої закладено більш ніж 200 зарядів, купувати його не радимо. Це вже професійне устаткування. У невмілих руках воно може виявитися дуже небезпечним;
• Піротехніку, яка спрацювала, гасіть, дотримуючись усіх можливих застережних заходів. Найкраще закидати її снігом.
• У жодному разі не знищуйте непридатні петарди в багатті або в печі. Загальноприйнятий спосіб утилізації піротехніки такий: залийте її водою на дві години і лише після цього викиньте разом із звичайним сміттям.

Умови Продажу:
1) 18+. Дітям не продаєм. Не розмовляєм. Не передзвонюєм на маяки.
2) Мінімалка 300 грн
3) Берете на суму понад 900 грн- ми платим за доставку до вас на будь яке відділення НП
4) Бажаєте нормальну контрольовану доставку – замовляйте Нова Пошта.
5) Бажаєте УКРпошту- обов’язковий аванс від 100 грн до 100% вартості посилки (на ваш вибір)
6) Платите відразу усе на картку- отримуєте бонус на 5% від суми товаром
7) Берете на гурт – обов’язковий аванс від 1000 грн ( в зал від суми замовлення)
8) У деяких випадках, при замовленні феєрверку вартістю від 3000 грн, потрібно дати аванс, що покриває подвійну доставку від 200 грн, (в подальшому, ця сума віднімається від вартості феєрверку)
9) Можлива доставка день в день Київ/обл, міста Західної України та ін міста
10) Бажаєте доставку за адресою – обов’язковий аванс

© 2014 – 2020 PiroZabava Усі права захищено чинним законодавством