Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Приємний сюрприз для колег – новорічний феєрверк на корпоратив

Приємний сюрприз для колег – новорічний феєрверк на корпоратив

Приємний сюрприз для колег – новорічний феєрверк на корпоратив

З наближенням новорічних та різдвяних свят стає все складніше зосередитись на роботі. Основна тема для обговорення з колегами одна – новорічний корпоратив. Це чудова можливість відпочити в компанії друзів-колег та трохи розважитись. Усі працівники компаній та організацій чекають його більше, ніж діти Діда Мороза. Мабуть, кожен із нас хоч раз бував на такому святі, а може і брав участь у його підготовці. Такі спільні святкування зазвичай дуже згуртовують, а після того ще довго обговорюються на роботі та запам’ятовуються надовго.

Новорічний корпоратив – ідеї для незабутнього свята

Планування цього святкового заходу потрібно починати заздалегідь, для того, щоб все пройшло на найвищому рівні. Але коли колеги починають ділитися своїми ідеями та пропозиціями з приводу організації корпоративу, часто виявляється, що думки розходяться. Тож для того, аби це свято принесло задоволення усім, потрібно в списку ідей залишити те, що однозначно сподобається кожному. Рекомендуємо дотримуватись такого плану дій:

  1. Скласти список запрошених: гостей та працівників.
  2. Визначити місце проведення святкування та час, обов’язково порадившись з колегами.
  3. Обрати тематику корпоративу, визначитись з ідеєю та сценарієм.
  4. Узгодити меню із закладом.
  5. За бажанням, підготувати цікаві подарунки для колег.
  6. Купити новорічний феєрверк.

Звісно, неможливо догодити кожному, адже усі мають різні вподобання і комусь точно може щось не сподобатись. За винятком одного, новорічного феєрверка. Це однозначний символ свята та гарного настрою не тільки для дітей, а й для дорослих. Таке закінчення корпоративної вечірки запам’ятається усім надовго. І наступного року, почувши фразу «новорічний корпоратив» ваші колеги не будуть незадоволено морщити носи, а першими записуватимуться до списку запрошених. І наступного року компанія «Пірозабава» теж із задоволенням потурбується про яскравий феєрверк для вашого незабутнього свята!

Замовити феєрверк на корпоратив від компанії «Пірозабава»

Вибуховий та яскравий корпоратив неможливо уявити без феєрверка. Різнокольорові вогники в зоряному небі стануть чудовим фінальним акордом вашого свята і порадують усіх, без винятку, гостей. Компанія «Пірозабава» вам з радістю допоможе в організації цього незабутнього святкування. Ми готові надати вам допомогу та консультацію з будь-якими піротехнічними питаннями.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете феєрверки під різний бюджет. Також ми надаємо послугу запуску салютів. Тож якщо ви хочете насолодитись цим неповторним видовищем разом із колегами, наші спеціалісти організують усе самостійно на найвищому рівні.

Нехай теплі спогади про ваш яскравий новорічний корпоратив залишаться у пам’яті якнайдовше!