Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Банер Рамка

Банер Рамка

Рамка для банера

Рамка для банера

Прокат 400 грн

Продаж від 950 грн/комплект, в залежності від розміру.

Прокат 400 грн стосується рамок розміром до 7,5 квадратних метри включно. Прокат більшої рамки, як і ціна продажу – індивідуально розраховується. Комплект складається із: Хромована металічна трубка вирізана по розміру (суцільна може бути не довше трьох метрів), +6 кріплень+4 пластмасових насадок на ніжки+ключ шестигранний для монтажу.

560 грн. / 1 шт.
1330 грн. / 1 блок
Друк банера 200 грн./кв.м

Друк банера 200 грн./кв.м

200 грн за квадратний метр/з люверсами (отвори для кріплення, орієнтовно через 50 см). Можливий наш дизайн + 300 грн http://www.ikvaprokat.com/fotozona/ , або пришліть ваш, ми змінимо згідно ваших побажань)

 

фотозона 200 грн /1 метр квадратний , з люверсами, мінімальне замовлення 4 квадратних метри. дизайн – додатково 300 грн. На завтра та післязавтра не приймаються замовлення. Спокійний термін виготовлення до 14 днів ( друкується декілька фотозон одночасно) 

280 грн.

Фотозона-банер – незамінне доповнення сучасного свята

Напевно, вже немає людини, яка б змогла уявити своє життя без фотографій. Сучасні реалії полягають у тому, що люди фотографуються всюди – у повсякденності, в подорожах і, звичайно ж, на святах. Але це й не дивно, адже красиво вбратися на весілля або ювілей, зустріти рідних та знайомих і не закарбувати цей момент назавжди – просто неприпустимо.

Для того, щоб фото виходили дійсно особливими й пам’ятними, потрібен відповідний фон. Одним з найпопулярніших, красивих та практичних варіантів є фотозона-банер, на якій можна зобразити все, що завгодно.

Які послуги для фотозони-банера доступні в «Pirozabava»

Придбати або орендувати все необхідне для установки банера можна в нашому інтернет-магазині за прийнятною ціною. Наші міцні, надійні рамки з красивими зображеннями безсумнівно прикрасять будь-який кадр. Ми пропонуємо:

  • Оренду каркаса.

  • Купівлю рамки.

  • Друк банера для фотозони.

У комплект каркаса входить металева трубка потрібного розміру, кріплення, насадки на ніжки та шестигранник. Вартість прокату і покупки розраховується індивідуально й залежить від параметрів.

Якщо у вас є ідеї щодо зображення на полотні, наша команда неодмінно втілить їх у життя. Щоб замовити банер для фотозони за індивідуальним ескізом, потрібно всього лише завчасно домовитися з нами про терміни та всі нюанси.

Подбавши про місце для фотосесії на День народження, корпоратив або весілля, ви забезпечите собі та гостям красиві знімки, які будуть завжди нагадувати про пам’ятні події.