Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Феєрверки оптом

Феєрверки оптом

Гурт СУ 30-36 “Одеса”

Гурт СУ 30-36 “Одеса”

Калібр: 30мм/Кількість зарядів: 36 /Висота польоту: 35м/Принцип вильоту заряду: вертикальний /Виробник: Агенція Свято/ Час роботи:40-45 сек

Рекомендована відстань до глядача – 50м

145,9$/1 ящик/4шт

3866.35 грн.
Гурт СУ 30-49“Львів”

Гурт СУ 30-49“Львів”

Калібр: 30 мм/Кількість зарядів: 49/Висота польоту: 40м/Принцип вильоту заряду: вертикальний /Виробник: Агентство свято/ Час роботи: 58 сек.

Рекомендована відстань до глядача – 50м

100,5$/1 ящик/2шт

2663.25 грн.

Купити феєрверки і святкову піротехніку оптом в інтернет-магазині «PiroZabava»

Салюти, петарди та інші піротехнічні вироби були і залишаються незмінним лідером в сфері святкових розваг. Сучасний ринок пропонує величезну різноманітність цих товарів на різний бюджет, тому купити оптом салют сьогодні не завдасть великих труднощів.

Проте, в даній категорії розваг і святкових атрибутів мова йде не тільки про ефектність та веселощі, але й, у першу чергу, про безпеку. Тому, що стосується продажу і покупки феєрверків, тут слід робити ставки виключно на якість продукції, наявність відповідних сертифікатів та надійність виробника. Все це ви, і навіть більше, знайдете в онлайн-магазині піротехніки «PiroZabava», де можна купити салюти оптом недорого, не хвилюючись за їхню якість.

Піротехніка оптом в «PiroZabava»: наші сильні сторони

Наші головні пріоритети – високоякісна продукція, орієнтована на різні споживчі сегменти, довгострокове співробітництво і підтримка бездоганної репутації. У відповідь на довіру своїх покупців, ми пропонуємо:

  • Великий вибір піротехніки оптом, включаючи салютні установки різного калібру.

  • Наявність необхідних документів для кожного товару.

  • Найдоступніші ціни на ринку, які змінюються в залежності від сезону.

Купуючи феєрверки за оптовою ціною в «PiroZabava», ви однозначно економите і при цьому не граєте в чорний ящик. Наш інтернет-магазин стежить за сучасними тенденціями піротехніки, тому крім якості ми гарантуємо актуальні новинки в світі салютів, а також вигідні умови для кожного клієнта!

 

Гуртові та дрібногуртові ціни на товар настають якщо ви купуєте товар ящиками на суму від 10000 грн. В залежності від пори року ( сезон, не сезон) ціни змінюються. Найдешевша піротехніка в період лютий- липень. Береться також до уваги, чи є у вас дозвільні документи на торгівлю піротехнікою. До вашої уваги лише деякі позиції , що даються на гурт, хоча насправді їх набагато більше. Для зручності, ціни в доларах, розрахунок – у гривні згідно курсу продажу ПриватБанку на день операції.