Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Фонтани оптом

Фонтани оптом

Гурт ВФ-3 Вогняний фонтан

Гурт ВФ-3 Вогняний фонтан

висота горіння до 1,5 метра
час роботи – 20 сек
в 1 ящику 40 пачок, в кожній по 10 фонтани. Тобто, в 1 ящику 400 фонтани,
143 $ / 40/10

5600 грн.
Гурт ВФ-10 Вогняний фонтан

Гурт ВФ-10 Вогняний фонтан

Час роботи 50 сек,
висота 4-5 м
в 1 ящику 36 пачок в кожному по 1 фонтану

168,4 $ / 36/1

6580 грн.
Газ для запальнички

Газ для запальнички

Газ для запальничок з переходніками 
Газ – ємкість 90 ml

1260 грн.

Вуличні фонтани – гарне доповнення до церемоній на свіжому повітрі

 

До недавніх пір вважалося, що піротехнічні вироби виключно призначені для використання на вулиці, так як це небезпечно в приміщенні. І частково правда в цьому є, але ми поспішаємо повідомити вам, що нові моделі максимально адаптовані до використання в будь-яких умовах. Звичайно ж, це не означає, що салют можна використовувати вдома, але деякі з різновидів піротехніки будуть ефективні як на вулиці, так і в приміщенні. Одними з таких є окремі види сценічних фонтанів, які найкращим чином можуть бюджетно прикрасити будь-яке свято.

 

Купити вуличні фонтани недорого в каталозі «Пірозабава»

 

У яких ситуаціях будуть корисні сценічні фонтани? Цей вид піротехніки вже давно став улюбленим не лише для користувачів, а й для професіоналів, які доповнюють власний сервіс гарними піротехнічними послугами. Наприклад, будь-який весільний ритуал набуває додаткової магічності, якщо супроводжується яскравим сяйвом іскор від фонтанів. Більше того, за наявності досвіду та умінь запуск фонтанів досить простий та безпечний, важливо лише правильно підібрати тип.

Окрім універсальних варіантів є, звичайно ж, і такі, всі масштаби яких можна буде оцінити виключно на свіжому повітрі, де є достатньо простору. Кращим прикладом в цьому плані є красиві вуличні фонтани, які будуть стильно виглядати на міських святкуваннях, в оформленні сцени і інших місць, до яких важливо привернути увагу, в якості доповнення до приватних свят, особливо до весільних обрядів розрізання торта і першого танцю молодих.

Які сценічні фонтани для вулиці можна замовити в нашому каталозі? У цій категорії ми пропонуємо вам найкращі моделі фонтанів для замовлення оптовими партіями. Таким чином, ви зможете значно заощадити, отримавши приємну знижку на покупку фонтанів коробками або ящиками, в яких складено кілька коробок з фонтанами. За отриманням детальної інформації ви можете звернутися до наших менеджерів, які зорієнтують вас в можливостях замовлення, а також в цінах на різні опції.

Пропонуємо вашій увазі найкращі ефектні сценічні фонтани, які стануть вашим ідеальним доповненням до будь-яких урочистостей, а також до інших подій більш приватного характеру, таких як пропозиція руки та серця, дні народження, хрестини та інші заходи. І ця опція оптової покупки, безперечно, буде ідеальною для тих, хто пропонує подібні послуги на регулярній основі з метою зробити власний сервіс ще більш насиченим.

 

Якісні сценічні фонтани оптом від «Пірозабава»

 

Запрошуємо вас скористатися однією з найкращих можливостей у нашому каталозі, яка передбачає чудові ціни, а також неймовірну якість піротехнічних виробів, які допоможуть вам вивести ваш професіоналізм на ще більш високий рівень. Наші фахівці зможуть запропонувати вам найкращі варіанти, а також зорієнтувати вас в цінах, які значно вигідніші на оптові замовлення, ніж на покупки подібної піротехніки поштучно.

Доповніть ваше свято справжнім піротехнічним шоу у вигляді красивих дворових фонтанів від компанії «Пірозабава»!