Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Кольоровий дим гуртом

Кольоровий дим гуртом

Гурт Кольоровий дим ДК 125-60

Гурт Кольоровий дим ДК 125-60

Час роботи: 60 сек. Запуск від гніту.
Затримка 3-5 сек
Кольори в наборі: Червоний, Зелений, Жовтий, Синій, Помаранчевий

212,2$/1 ящик в якому 36 пачок по 5 шт
212,2/1/ 36/5

8288 грн.

Кольоровий дим оптом – найкраще рішення для організації фотосесій

 

У сучасному світі напевно знайдеться хтось, кому б були абсолютно байдужі красиві фотосесії. І мова не про любов до того, щоб вас фотографували, але до красивих знімків, які можна зустріти на просторах інтернету. І важливо розуміти, що відмінна зовнішність і вміння прийняти вдалу позу і підібрати найкращий ракурс далеко не весь шлях до успіху. Знімок стає по-справжньому цікавим, коли він включає в себе додаткові декорації і аксесуари, які додають в нього потрібну атмосферу.

 

Якісний кольоровий дим: купити оптом у компанії «Пірозабава»

 

Хорошим варіантом доповнення до незвичайної фотосесії може стати якісний кольоровий дим. Це один з найбільш красивих і вражаючих, і при цьому абсолютно безпечних видів піротехніки, який видно в світлий час доби. Саме тому його часто вибирають для фотосесій та зйомок роликів, для фестивалів і для денних салютів. Варіантів застосування кольорового диму дійсно досить багато, що розширює і можливості, а також дозволяє зробити навіть самі нереальні ідеї реальними.

Розуміючи всю красу кольорового диму, наша компанія підготувала для вас відмінну пропозицію, від якої просто неможливо відмовитися. І це можливість придбати кольоровий дим оптом, за дуже привабливою ціною. Ви можете купити модель з тривалістю дії 60 секунд в найрізноманітніших кольорах – синій, червоний, жовтий, білий, фіолетовий і інші. В одному ящику – 40 пачок диму, в кожній з яких по 4 штуки. Точні ціни на оптові замовлення ви можете уточнити у наших менеджерів.

Життя дійсно яскраве і барвисте з красивими кольоровими димами від компанії «Пірозабава»!