Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Конфеті / Фольга

Конфеті / Фольга

Конфеті для шоу Золото

Конфеті для шоу Золото

200 грн / 1 кг

1200 грн / 10 кг/ 1 блок

 

280 грн. / 1 шт.
1680 грн. / 1 блок
Конфеті Сніг , Білий

Конфеті Сніг , Білий

Конфеті Сніг , Білий

300 грн / 1 кг

420 грн.
Конфеті Сніг , Срібний

Конфеті Сніг , Срібний

300 грн / 1 кг

420 грн.
Конфеті для шоу Срібло

Конфеті для шоу Срібло

200 грн / 1 кг

280 грн.

Конфетті, фольга та інші красиві ефекти для святкувань

 

Стильно, красиво, ефектно – такі слова мріє почути кожен, хто займається організацією свят або ж планує власне торжество, бажаючи здивувати гостей. І з метою додати в звичайні етапи святкування особливих ноток використовується найкраще обладнання, декорації і аксесуари, з якими традиції здобувають нові нотки. Ідеальними в плані простоти і лаконічності вважаються конфетті і фольга, які можна використовувати для першого танцю молодих і з іншими цілями.

 

Замовити конфетті і фольгу для першого танцю та інших урочистих ритуалів

 

Які вони, красиві конфетті і фольга для свята? Найкращі варіанти ви зможете замовити зі сторінок нашого каталогу, де ми пропонуємо вашій увазі чудові моделі, зроблені виключно з найякісніших матеріалів, абсолютно безпечних для здоров’я. Кількість можна підібрати самостійно або ж проконсультувавшись з нашими менеджерами, ознайомивши їх з усіма деталями майбутнього святкування, специфікою місця і стилістикою торжества.

Серед варіантів, які доступні до замовлення на сторінках цієї категорії в нашому каталозі – конфетті та фольга в золотистому і сріблястому відтінках, а також імітація снігу. Оформлення замовлення здійснюється відповідно до обраної кількості товару. Ви можете купити як один кілограм обраної моделі фольги або конфетті, так і цілий блок, в якому десять кілограм. На оптові замовлення подібних ефектів ми пропонуємо приємну знижку, щоб ви отримали максимум задоволення і фінансової вигоди від ваших професійних послуг.

Замовте для красивої різноманітності ефектів!