Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Конфеті / Фольга

Конфеті / Фольга

Конфеті для шоу Золото

Конфеті для шоу Золото

200 грн / 1 кг

1200 грн / 10 кг/ 1 блок

 

200 грн. / 1 шт.
1200 грн. / 1 блок
Конфеті Сніг , Білий

Конфеті Сніг , Білий

Конфеті Сніг , Білий

300 грн / 1 кг

300 грн.
Конфеті Сніг , Срібний

Конфеті Сніг , Срібний

300 грн / 1 кг

300 грн.
Конфеті для шоу Срібло

Конфеті для шоу Срібло

200 грн / 1 кг

200 грн.

Конфеті для свята від інтернет-магазину «Pirozabava»: ефектна, універсальна і доступна прикраса

Веселощі, позитив і вдалі фотографії – це головні очікування від будь-якого сучасного свята. Забезпечити все це може один ефектний атрибут, який має назву конфеті-шоу. За допомогою цього спецефекту можна влаштовувати несподівані сюрпризи й перетворювати навіть звичайнісінькі, нічим не видатні святкування в нестримні веселощі.

Для виготовлення цих блискучих прикрас використовуються різні матеріали, найоптимальнішим з яких є фольга. Придбати срібне, золоте конфеті і не тільки ви можете в інтернет-магазині «Pirozabava» за низькими цінами.

Купити конфеті в «Pirozabava»: наш вибір

Ми пропонуємо кілька варіантів для святкових декорацій різних форм та кольорів. В онлайн-каталозі вашій увазі пропонується конфеті в наступних варіаціях:

  • Розкішне золото.

  • Білий дрібний сніг.

  • Срібні сніжинки.

  • Класичне срібло.

Такі види конфеті з фольги універсальні і прикрасять будь-який святковий момент, чи то Новий рік, весілля, чи День народження. Також особливою популярністю ці прикраси останнім часом користуються на дівочих-вечорах, парубочих і різних тематичних вечірках.

Колір можна вибрати залежно від загального оформлення свята. Кількість також залежить від індивідуальних переваг. Ціна та якість – це вже турбота нашого інтернет-магазину, і ми гарантуємо найкраще співвідношення цих характеристик.

Зробіть замовлення святкового конфеті в «Pirozabava», і ви наповните атмосферу вечірки чимось особливим, що викличе радість, захоплення та підніме настрій абсолютно всім!