Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Наші акції

Наші акції

Жоден товар не відповідає вибраним параметрам.

Акційні пропозиції від компанії «Пірозабава»

 

Замовлення найкращої піротехніки – це завжди чудова ідея. Особливо якщо ви займаєтеся організацією весіль, днів народження та інших свят, на вас лежить відповідальність планування загальнонаціональних свят або вам потрібна така для зняття особливих роликів. Але якщо ви не належите до жодної з перерахованих вище категорій, піротехнічні вироби в будь-якому випадку будуть корисні вам в організації власних урочистостей, адже таке доповнення завжди дарує чудову атмосферу та гарний святковий настрій.

 

Якісна піротехніка за найкращими цінами від компанії «Пірозабава»

 

Щоб завжди бути в курсі піротехнічних трендів, а також перетворювати ваші свята в торжества, абсолютно не схожі на інші, такі, які запам’ятаються кожному, ми рекомендуємо вам стежити за оновленнями в нашому каталозі. Приємною особливістю є також і постійне оновлення акційного асортименту, завдяки чому ви завжди зможете придбати кращі варіанти піротехніки за найкращими цінами, за якими ви не зможете знайти подібні товари у наших конкурентів.

З переліком подібних товарів, які підлягають продажу за акційними цінами, ви можете прямо на сторінках цієї категорії, а також уточнити наявність таких у наших менеджерів, зв’язавшись з нами за вказаними на нашому сайті номерами. Також повідомляємо вам, що товари в цій категорії будуть максимально лімітованими, а це значить, що для їх придбання важливо поспішити з їх ознайомленням, а також з прийняттям рішення з приводу оформлення замовлення.

Будьте завжди в курсі наших новин, і ви зможете отримувати якісну піротехніку за найкращими цінами!

Зверніть увагу! У нашому магазині діють постійні акції і знижки:

  • Платіть відразу і отримуйте більше! Ми додаємо 5% до будь-якого замовлення, якщо ви оплачуєте його відразу, а не після отримання. Тобто ви робите передплату на ваше замовлення, а наші менеджери формують його і додають піротехніки на 5% більше!

  • Безкоштовна доставка замовлення більш ніж на 900 грн! Ви замовляєте найкрасивіші салюти або іншу піротехніку на суму 900 грн і більше, і отримуєте абсолютно безкоштовну доставку в будь-яке відділення “Нової Пошти”.

Як вам такі акції? Ми робимо ваше свято не тільки яскравим і незабутнім, але ще і допомагаємо заощадити гроші! І це ще не все!