Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Обладнання та аксесуари.

Обладнання та аксесуари.

Газ для запальнички

Газ для запальнички

Газ для запальничок з переходніками 
Газ – ємкість 90 ml

1260 грн.

Обладнання та аксесуари для святкової піротехніки в «PiroZabava»

Насолоджуючись залпами салюту і яскравими вогнями в нічному небі, ми навряд чи замислюємося над процесом їх запуску і технічними моментами. Але, звичайно ж, видовищні феєрверки неможливі без спеціальних інструментів і спорядження. У нашому онлайн-каталозі ви знайдете все необхідне для запуску салютних установок, і не тільки.

Асортимент обладнання для салюту

Завдяки професійному підходу до роботи з піротехнікою та багаторічному досвіду, ми повністю усвідомлюємо, що саме потрібно для того, аби запуск святкового феєрверку був виконаний якісно і безпечно. Адже для цього не достатньо лише купити салют. У цій категорії представлені такі інструменти, як:

  •  Пульти для дистанційного запуску.
  • Блоки запуску (приймачі) для феєрверків і холодних фонтанів.
  • Батарейки різних розмірів, запальнички, контурні і тортові свічки та багато іншого.
  • Електрозапали різної довжини
  • Стопін, сповільнювачі
  • Мортири, лавети для мортир і люсткугелі
  • Піротехнічні комети і стійки для їх стрільби

Вартість обладнання, як і ціна салютів, виходить з їх призначення і технічних характеристик. У нас можна придбати як комплектуючі та аксесуари, так і цілі комплексні установки для масштабних шоу. Наприклад, великою популярністю користується установка «Феєрверк з пульта», що дозволяє в домашніх умовах запалити звичайний побутовий феєрверк з відстані до 100 метрів, дистанційно за допомогою пульта.

Більшість товарів призначена для запуску професійного салюту, для якого, крім відповідної техніки, потрібні спеціальні знання і навички.

Якщо ви не впевнені в своїй компетентності щодо роботи з фейерверками, інтернет магазин піротехніки «PiroZabava» надає якісні послуги з режисури та запуску салютів на День народження, весілля, інші масштабні заходи і маленькі урочистості.

Перетворіть ваш свято на феєрію емоцій, зробивши замовлення спеціального обладнання у нас всього за кілька кліків або за допомогою одного телефонного дзвінка!