Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Перший танець

Перший танець

ФС-2-30 срібло/золото

ФС-2-30 срібло/золото

175 грн/ 1 шт

600 грн/ 1 блок/ 4 шт

 

Тривалість роботи 30 секунд, висота роботи 2,1 м,

Нема диму та запаху!!!

Холодний фонтан (Фонтан сценічний), тривалість горіння 30 сек , висота роботи –2,1 м. , не має запаху та диму.

Ініціювання за допомогою електрозапалу – електричне ( крона, заклад) . ВАЖЛИВО ! Не розраховане на підпал за допомогою запальнички.

Не переплутайте низ (червоний, звідти іде провід) та верх ( срібна фольга)

244 грн. / 1 шт.
840 грн. / 1 блок

Перший танець молодих – гарний ритуал весільного свята

 

Весілля сповнені цікавих традицій і ритуалів, кожен з яких має свої переваги і особливості. Незважаючи на той факт, що всі вони дуже схожі один на одного, сучасні весільні святкування все частіше включають в себе цікаві доповнення у вигляді чудових ефектів, декорацій і нових родзинок, які додають традиціям якоїсь свіжості і особливості. Одним з найбільш захоплюючих і неймовірно красивих є перший танець молодят, який має важливе значення, що знаменує момент створення нової сім’ї.

 

Замовити ефекти для першого танцю молодих в каталозі «Пірозабава»

 

Щоб перший танець був якомога більш зворушливим і неймовірно красивим, як організатори весіль, так і самі молодята прагнуть шукати щось нове, цікаве і таке, що запам’ятовується. На щастя, варіантів внесення різноманітності не так вже й мало, і кожен з них має свої суттєві особливості. І ми прагнемо довести це вам, пропонуючи наші найкращі послуги для організації та доповнення вашого свята.

Чому так важливо доповнити ритуал першого танцю чимось красивим, чарівним, таким, що запам’ятовується? Справа в тому, що це особливий інтимний момент, який захочеться назавжди зафіксувати як у пам’яті, так і на знімках. Це важливий ритуал, який символізує момент возз’єднання нової родини, яка розпочнеться з молодої пари. І так хочеться, щоб ця мить була особливою, важливою і такою урочистою як для молодят, так і для їхньої родини.

 

Варіанти ефектів для першого молодого танцю

 

Які ефекти можуть помітно перетворити ритуал першого танцю? По-перше, ви можете використовувати важкий дим, завдяки якому пара буде немов рухатися в серпанку, як на хмарці. Незважаючи на той факт, що важкий сценічний дим асоціюється зі складнощами для дихальної системи, сучасні варіанти неймовірно комфортні і ефектні. Використовуючи важкий дим, можна створити мелодійний ефект, який без сумніву відобразиться і на чудових знімках.

По-друге, ви можете взяти на озброєння красиві ефекти у вигляді конфетті, мильних бульбашок або спеціальних хлопавок у вигляді сердечок, пелюсток троянд і будь-яких інших милих дрібниць, які символізують любов і відданість. Відповідно до ваших уподобань ви завжди зможете вибрати те, що максимально асоціюється з парою, з її характером і особистими моментами. Більш того, це додатковий спосіб декорування місця для першого танцю, який буде актуальним завжди.

Окрім цього, ви можете залучити до торжества і ваших гостей, роздавши відповідний реквізит. І таким можуть стати чудові хлопавки, які гості можуть привести в дію у найприємніші моменти. Сучасні варіанти хлопавок неймовірно прості у використанні. При цьому ефект, який ви від них отримаєте, дозволить вам внести романтику в перший танець, а також найкращим чином доповнити знімки, якими потім можна буде насолоджуватися все життя.

Особливо цікавими в плані піротехнічних ефектів є сценічні фонтани, завдяки яким традиційний ритуал перетвориться в красиве шоу. Їх можна розставити як по колу, так і використовувати спеціальні пристосування, які будуть рухати піротехніку під неспішні музичні ритми, додаючи таким чином ще більше відповідної атмосфери.

Якщо ви хочете дійсно чогось по-справжньому особливого, чому б не залучити професійних піротехніків? Якщо ваш перший танець планується на свіжому повітрі, можна доповнити цей ритуал чудовими піротехнічними ефектами, про які зможуть подбати наші професіонали. Серед варіантів – гарний салют, а також інші ефекти, які ви можете обговорити в приватному порядку з нашими фахівцями, поділившись з ними вашими мріями.

 

Красиві ефекти для першого танцю недорого

 

Ми запрошуємо вас до огляду наших варіантів ефектів для першого танцю молодих, серед яких ви поза всякими сумнівами підберете все для створення індивідуальності, унікальності і для організації можливості чудового враження. Ми знаємо, як зробити цей ритуал по-справжньому особливим як для винуватців торжества, так і для гостей. Ми впевнені, що наші ефекти доступні всім і кожному. Наші фахівці готові створити для вас справжнє диво, адже ви цього заслуговуєте.

Звертайтеся до нас, і ми зможемо підібрати найкращі варіанти ефектів для першого танцю молодят відповідно до ваших побажань!