Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Послуга запуску салютів

Послуга запуску салютів

Запальничка

Запальничка

1 шт/30 грн

5шт/1 блок/120 грн

П’єзо Запальничка з турбо піддувом. не гасне на вітрі та у дощ. Є ліхтарик. Регулюється подача газу. Запальничка багаторазова – заправляється з балона без переходніка.

30 грн. / 1 шт.
120 грн. / 1 блок

ТОП-3 причини вибрати саме наш інтернет-магазин піротехніки в Україні

Ви, напевно, і так вже зрозуміли, що наш магазин точно вартий вашої уваги. Але після того, як ви побачите ці пункти, у вас зовсім не залишиться сумнівів!

ТОП-1: Послуга запуску салютів і піротехніки

У нас можна не тільки купити салют на весілля, але ще й замовити послугу його запуску. В нашій команді працюють справжні майстри, які з неймовірною легкістю запустять великі професійні салюти на вашому заході.

Важливо! У нас є всі необхідні документи та дозволи на роботу з салютами та піротехнікою. Більш того, наші працівники мають усі навички і досвід, так що салют від нас на вашому святі буде просто неймовірним!

ТОП-2: Шоу-програми: фаєр, світлодіод, виступ барменів

На нашому сайті також можна замовити красиве фаєр-шоу на весілля та цікаві шоу-програми на різні заходи з використанням вогню або світла. А бармен-шоу від кращих майстрів приємно шокує всіх ваших гостей!

ТОП-3: Спецефекти для свята

Ми вже згадували, що в наших каталогах можна знайти все: від феєрверку на День народження до свічок для торта і навіть різнокольорового диму. Також у нас можна замовити послуги:

  • мильні бульбашки для дітей;

  • дим для першого танцю молодят;

  • конфеті і конфеті-хлопавки;

  • холодні фонтани.

Повірте, працювати з нами – одне задоволення! Заходьте в магазин і вибирайте те, що вам сподобалося найбільше. А наші фахівці зроблять ваше свято неперевершеним!