Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Салют Київ

Салют Київ

Феєрверк Ірпінь

Феєрверк Ірпінь

Професійний феєрверк на 2227 пострілів тривалістю 7 хв., що складається з побутової та професійної піротехніки (50-150 мм.). Феєрверк працює фронтом з 5 місць та шириною в 150 м. діаметр розкриття профі зарядів до 100 м . інтенсивність стрільби 5 пострілів в секунду. в Феєрверкові присутні усі популярні піротехнічні ефекти: дзиги , джмілі, свист , вицвітання, хризантеми, пальми , піони , золоті ,червоні та срібні комети , тріск , та багато інших .
Безпечна відстані до глядача 100-150 м.
Час на підготовку Феєрверку на місці відстрілу – до 8 год.
Доставка по Україні безкоштовна.

87000 грн.
Феєрверк на День Незалежності США

Феєрверк на День Незалежності США

Салют на День Незалежності США
фейерверк Selfish Club
Професійний феєрверк на 617 пострілів.
Калібр 100-75-63-50-30-25-20мм
Тривалість 2:37 хв
Фронтом з 4-х місць
Тип залпів: Радіальні та вертикальні
Інтенсивність побутових салютів: 5 залпів в 1 секунду

Безпечна відстань до глядача – 150м
Виконує команда Пірозабава
Замовити: +380674055355

34450 грн.
Феєрверк Лісники Обухів

Феєрверк Лісники Обухів

Комбінований мікс феєрверк на 428 пострілів, в тому числі 72 постріли калібр 50-63-75-100-125-150мм
Феєрверк працює фронтом з трьох місць. За рахунок різниці калібрів, у небі відбувається ярусний каскад розривів. Профі калібри мають діаметр розкриття близько 50-100 метрів, що дає ефект глибини та насиченості для феєрверка.
Орієнтовна Тривалість 200 секунд
Безпечна відстань до глядача 100 метрів 

32000 грн.

Гарний салют Київ – чудове свято в столиці

 

Хороша розважальна програма – це більше половини успіху на будь-якому святкуванні. Вся справа в тому, що звичайними частуваннями і красивими місцями вже нікого не здивувати, але цікаві розваги здатні викликати інтерес навіть у тих, хто вже побував на багатьох урочистостях. Завжди виграшною ідеєю є планування стильного фінального феєрверку, який стане ексклюзивним доповненням до ваших особливих святкових подій.

 

Купити стильний салют в Києві у компанії «Пірозабава»

 

Як же правильно підібрати і запустити салют на вашому торжестві? На ці питання вам допоможуть отримати відповіді наші фахівці, запросивши вас до огляду цієї чудової категорії в нашому каталозі. У ній – чудові варіанти, які завжди можна замовити з доставкою в будь-який населений пункт України. Разом із замовленням ви отримаєте повноцінне інструктування стосовно основних правил безпеки при роботі з піротехнікою, а також кроки для ефективного запуску.

Які салюти доступні до покупки в цій категорії? Перед вами – чудові варіанти в стандартному поданні, а також великокаліберні моделі. За вашим бажанням ми можемо підготувати і запустити для вас салют, а також укомплектувати обрані варіанти особливими ефектами. Всі деталі вибору, виконання замовлення, а також доставки і оплати ви можете обговорювати з нашими фахівцями. Більш того, з покупкою ви отримаєте інструктаж з приводу запуску.

Бажаємо вам гарного свята в столиці з найкращими салютами від «Пірозабава»!