Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Салют Львів

Салют Львів

Феєрверк Галицька корона 447 пос-в

Феєрверк Галицька корона 447 пос-в

Феєрверк Галицька корона 447 пос-в

Феєрверк на 447 пострілів, 20-125 калібр, час роботи 2.33 хв, 

Ярусність – 3 поверхи.
Супровід віяльними залпами на 5-6-7-10-13 залпів одночасно.
Свист , Дзиги, Комети та багато інших ефектів.
Феєрверк виконується нашими піротехніками.

Важливо , безпечна відстань 150 метрів до глядачів!

19600 грн.

Салют у Львові – стильне свято в старовинному місті

 

Інтерес до красивих і якісних салютів ніколи не згасає. Підтвердженням цьому є гарні свята, доповнені цим чудовим дивом піротехніки. І це цілком зрозуміло, тому що один красивий феєрверк здатний значним чином змінити торжество, додати в нього родзинки, завершеності, пишноти і розкоші. Приємним фактом є і те, що на сьогоднішній день замовити і запустити салют може практично кожен бажаючий.

 

Купити салют у Львові з швидкою доставкою

 

Не всі знають, де можна придбати хороший якісний салют для самостійного запуску. І ми поспішаємо запросити вас в наш інтернет-магазин, де ми раді представити вам надійну піротехніку і чудові салюти на будь-який смак і запит. Окрім широкого асортименту, ми можемо запропонувати вам детальне консультування стосовно варіантів, способів запуску, а також основних правил безпеки при роботі з піротехнічними виробами, в тому числі і з феєрверками.

Найкрасивіші і стильні варіанти салютів у Львові ви можете замовити в цій категорії нашого онлайн-каталогу. Окрім усього іншого, ми будемо раді продемонструвати вам і інші варіанти піротехнічних виробів, які доповнять навіть найменше свято. Більш того, ми пропонуємо і послуги запуску салютів під ключ, які позбавлять вас від необхідності тривалого вибору, а також запуску піротехніки (особливо, якщо ви ніколи не робили цього раніше).

Запрошуємо до огляду асортименту!