Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Сухий лід: особливості та безпека використання

Сухий лід: особливості та безпека використання

Сухий лід: особливості та безпека використання

Красиві незвичні деталі – це новий тренд у сучасному світі, що приковує увагу та набирає популярності. Вся справа у тому, що здивувати когось будь-чим на сьогоднішній день вже практично неможливо, адже перелік аксесуарів, локацій та ідей дійсно вражає. І цей список не перестає збільшуватись, поповнюючись абсолютно новими баченнями, що не мають меж. На особливу увагу заслуговує і таке ноу-хау, як сухий лід, який має безліч варіантів застосування та створює атмосферу містичності, романтики та справжнього свята.

Сухий лід для коктейлів, фотосесій та інших цілей

Сухий лід – це універсальний продукт, який знайшов своє застосування у найрізноманітніших сферах людської діяльності. Перш за все, він є надзвичайно помічним у транспортуванні продуктів харчування та напоїв, а також медичних препаратів у належному стані до точки призначення. Окрім цього, використання сухого льоду знайшло своє місце і у трансплантології, де кожна хвилина – на вагу золота. Не менш широко цей продукт застосовується і у сфері хімічної промисловості, а невеличкі порції дозволили отримати і естетичне задоволення з ціллю доповнення фотосесій та свят, а також декорування їжі та напоїв.

Варто пам’ятати, що основою сухого льоду являється вуглекислий газ, висока концентрація якого може призвести до небажаних наслідків. Саме тому, працюючи з ним, варто максимально чітко дотриматись покрокових правил експлуатації, не перевищуючи допустиме дозування.

Відомо, що у процесі випаровування сухого льоду утворюється красивий білий дим, завдяки чому цю речовину стали досить часто використовувати для оздоблення фотосесій, для створення чудового ефекту під час першого шлюбного танцю молодят, для проведення ефектних дослідів, а також для створення красивих коктейлів у барно-ресторанному бізнесі. Чудовою особливістю є і те, що такий дим не розсіюється миттєво, дозволяючи кілька секунд насолодитись справжнім чудом.

Яких правил варто дотримуватись, щоб застосування льоду було максимально безпечним? Перше – це робота лише у рукавичках. Не вдихати та не ковтати (винятком може бути харчовий лід). Не дивлячись на той фактор, що сам по собі вуглекислий газ у невеликих кількостях не несе шкоди здоров’ю людини, контакт шкіри з сухим льодом може спричинити небажані опіки. Низька температура сухого льоду може викликати обмороження тканин.

Використовуючи велику кількість сухого льоду в приміщенні, варто переконатись у достатньому його провітрюванні для забезпечення виходу вуглекислого газу назовні. Ні в якому разі не можна дозволяти проводити досліди з сухим льодом дітям без нагляду дорослих!

Також важливо уникати контакту сухого льоду з ламінованими поверхнями, пластиковою тарою та іншими подібними упаковками, адже він може спричинити розклад тканин.

Купити сухий лід недорого в каталозі «Пірозабава»

                                            Дотримуючись основних правил безпеки, ви отримаєте красивий ефектний результат, який не залишить нікого байдужим, адже сухий лід – це завжди магічно та достатньо просто в реалізації. Придбати якісний харчовий сухий лід ви маєте можливість і на сторінках нашого інтернет-магазину, отримавши консультацію наших спеціалістів та оформивши замовлення. Продукт є абсолютно безпечним та нетоксичним, що не несе шкоди здоров’ю людини. Окрім цього, ми пропонуємо вашій увазі і якісні контейнери різних розмірів для транспортування речовини до потрібного вам пункту призначення. На великі оптові замовлення ви завжди можете отримати приємну знижку.

Бажаємо вам гарних вражень та незабутніх емоцій з

 чудовим харчовим сухим льодом від компанії «Пірозабава»!