Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Сухий лід: особливості та застосування

Сухий лід: особливості та застосування

Сухий лід: особливості та застосування

 

Сучасний світ – це реальність нових технологій і цікавих новинок. Завдяки цьому факту стали можливими різноманітні ефекти, які тепер можна зробити самостійно без залучення фахівців. Це значно полегшило процеси підготовки до цікавих розваг, до прекрасних фотосесій, до незвичайного декорування свят і до інших важливих подій і частин людського життя. Більш того, те, що вражає уяву, не обов’язково коштує мільйони.

 

Сухий лід як найкраще доповнення до весільних страв і напоїв

 

Як зробити так, щоб звичні заняття, процеси і заходи здобули нових барв, при цьому не витрачаючи на це тисячі і десятки тисяч? Однією з чудових ідей, яка носить більш ніж універсальний характер, є застосування такої простої, і при цьому ефектної новинки як сухий лід. Що це за субстанція, у чому її особливості та які її сфери застосування, а також яких правил дотримуватися при роботі і транспортуванні, ми прагнемо розглянути коротко в цій статті.

Що таке сухий лід і в чому його особливості? Сухим льодом називають тверду субстанцію, утворену діоксидом вуглецю. Примітною особливістю цієї речовини є той факт, що потрапляючи в звичайну кімнатну температуру під додатковим впливом умов атмосфери лід переходить з твердого стану в вуглекислий газ, утворюючи при цьому цікавий ефект димки. Тобто фактично це газ в сухому вигляді, який за певних умов випаровується. При цьому важливо розуміти, що правильне використання такого льоду в невеликих кількостях абсолютно безпечно для людини.

На сьогоднішній день сфер застосування сухого льоду вже досить багато. Перш за все, він доповнює різні цікаві дослідження та експерименти. Досить гарно виглядають і чудові коктейлі та напої з серпанком від льоду. Неймовірно чарівно виглядає гірка з шампанським, від якої виходить красивий дим. Також лід можна використовувати і на фотосесіях, доповнюючи таким чином знімки потрібною атмосферою. Нерідкі застосування і на урочистостях. Наприклад, за допомогою сухого льоду можна чудово прикрасити ритуал першого танцю на весіллі.

При всій умовній безпеці сухого льоду важливо пам’ятати про те, що це все ж вуглекислий газ, поводитися з яким потрібно обережно. Які вони, правила роботи з сухим льодом? Перш за все, варто сказати, що ця речовина вимагає певних умов транспортування. Якщо говорити точніше, то поставки сухого льоду здійснюються виключно в спеціальних контейнерах. При роботі з субстанцією рекомендується використовувати рукавички. Не вдихати, не нахилятися над парами, а також суворо дотримуватися допустимої кількості використання в кожному конкретному випадку.

 

Купити сухий лід для гірки з шампанського, страв і першого танцю у «Пірозабава»

 

Запрошуємо вас до огляду асортименту сухого льоду, а також супутніх до нього товарів. Звертаємо вашу увагу, що ви можете придбати речовину в будь-якому обсязі, але при цьому надавши контейнер. Якщо у вас немає такого, ви завжди можете оформити замовлення на наші резервуари для сухого льоду, зроблені з міцного матеріалу. Отримати детальну консультацію стосовно можливостей покупки і доставки ви можете у наших менеджерів.

Бажаємо вам абсолютно нових вражень від застосування якісного сухого льоду від компанії «Пірозабава»!