Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Устаткування для запуску феєрверків – комфорт і безпека

Устаткування для запуску феєрверків – комфорт і безпека

Устаткування для запуску феєрверків – комфорт і безпека

 

Запуск салюту – це відповідальний процес, який включає в себе забезпечення безпеки як для глядачів, так і для території запуску. Саме тому так важливо максимально дотримуватися алгоритмів і покрокових дій, щоб дотримуватись всіх дистанцій і основних правил. Від цього буде залежати не тільки комфорт, але і ефект, який в кінцевому рахунку здійснить піротехнічне шоу на цільового глядача. Дотримання правил техніки безпеки – це відповідальність, яку важливо оцінювати правильно.

 

Різновиди обладнання для запуску феєрверків

 

Звичайно ж, найпростіше довірити запуск феєрверка професіоналам. Але що, якщо потрібно це зробити самому? Чи є щось, що зможе найкращим чином спростити процес? Для безпечного дистанційного запуску використовується спеціальне професійне обладнання, яке просто необхідне для регулярного запуску подібної піротехніки. І ознайомити вас з основними різновидами, які користуються великою популярністю серед фахівців, ми прагнемо в цій публікації нашого блогу.

Піротехнічні пульти – це те, що безсумнівно полегшить процес запуску як феєрверків, так і інших видів піротехніки (сценічних фонтанів, наприклад). Це невеликі пристосування, в які монтуються фонтани. Приведення в дію здійснюється шляхом натискання на кнопки на невеликому пультику, який сигналом активізує феєрверк. Таким чином, оператор знаходиться на відстані від салютної установки, забезпечуючи таким чином собі максимальну безпеку.

Не менш важливі і електрозапали, які діють подібно сірнику (інший варіант назви – електросірник). Це невеликі дротики, які підключаються до піротехніки, а також до джерела приведення в дію (наприклад, батарейка). З більш детальною інформацією завжди можна ознайомитися на сторінці конкретного товару.

Мортира – це спеціальний циліндр, в який поміщається заряд великого калібру. Підбір здійснюється відповідно до цільових зарядів. Таким чином, при спрацьовуванні циліндр здатний витримати навантаження, не розірвавшись і в такий спосіб не перешкоджаючи кінцевому результату. Для використання декількох мортир, вірніше для забезпечення можливості їх надійної фіксації професіонали замовляють також і лавети – це корпус, в якому надійно утримуються відразу кілька мортир.

Останнім часом неймовірно популярні і люсткугелі (кулі, ядра), які забезпечують хвилеподібний ефект.

 

Купити обладнання для запуску феєрверків у фахівців «Пірозабава»

 

Де замовити найкраще піротехнічне обладнання для професійного запуску феєрверків? Запрошуємо вас до ознайомлення з асортиментом компанії «Пірозабава», де на сторінках нашого онлайн-каталогу ви зможете замовити електрозапали, лавети, пульти, мортири і багато іншого для вашої зручності та підвищення безпеки в роботі. Нагадуємо вам, що на оптові замовлення ми пропонуємо приємні знижки.

Запрошуємо до замовлення професійного обладнання для запуску піротехніки від «Пірозабава»!