Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Устаткування для запуску піротехнічних фонтанів - обов'язковий елемент урочистостей

Устаткування для запуску піротехнічних фонтанів – обов’язковий елемент урочистостей

Устаткування для запуску піротехнічних фонтанів – обов’язковий елемент урочистостей

Задоволення від емоцій, отриманих на святкуванні, безпосередньо залежить від якісного планування торжества. Воно включає не тільки прорахунок кількості гостей і вибір найбільш підходящого місця, а також підбір меню та декорування для залу, а й інші приємні дрібниці. Наприклад, завжди виграшно виглядає піротехніка, яку завжди можна підібрати відповідно до події. Одним з найбільш простих в плані доступності, цінового рівня, а також використання є сценічні фонтани. Ця приємна дрібниця неодмінно прикрасить весільне торжество, ювілей, корпоратив або будь-яке сімейне свято.

Особливості та різновиди обладнання для запуску сценічних фонтанів

Незважаючи на той факт, що запуск сценічних фонтанів неймовірно простий (досить лише дізнатися правила експлуатації і дотримуватися їх), для їх активації все ж будуть потрібні спеціальні пристосування. Такими можуть виступити як спеціальні акумулятори, так і піротехнічні пульти, які потрібно попередньо підготувати. І в цій невеликій статті ми розглянемо особливості та переваги кожного з цих типів.

Перший і найбільш поширений тип запуску – використання так званих піротехнічних блоків і пультів. Це невеликі коробочки, які комплектуються додатково електрозапалами, кінці яких з’єднують піротехнічний фонтан і клеми. Фонтани приводяться в дію за допомогою дистанційного невеликого пультика, на якому в потрібний момент оператор натискає кнопку. В результаті фонтан спрацьовує. Ви можете запускати фонтани по черзі, так і всі відразу, натиснувши послідовно кілька кнопок.

Особливим різновидом такого пристосування є і обертачі фонтанів, а також стійки для запуску, в які також монтуються піротехнічні фонтани. Це дозволяє додатково досягти цікавого ефекту, який прикрасить торжество. Таке обладнання дозволяє запустити відразу кілька фонтанів одночасно.

Для кого потрібні такі пристосування? Звичайно ж, цілком логічно, що купувати комплект для одноразового запуску не має ніякого сенсу. Набагато доцільніше обзавестися таким обладнанням для регулярного використання. Саме тому піротехнічні блоки і пульти будуть корисні тим, хто обслуговує торжества: а саме ведучим, музикантам, івент агентствам та іншим подібним виконавцям.

Приємною особливістю володіння таким обладнанням є і той факт, що воно неймовірно просте у використанні. Спробувавши запуск всього раз, ви будете з легкістю залучати його до своєї роботи знову і знову, радуючи замовників приємними моментами і даруючи їм незабутні емоції. Більш того, радіус спрацьовування пульта становить 100 метрів, що дозволить вам здійснити запуск тоді, коли ніхто цього не очікує, при цьому, не контактуючи з обладнанням. Це приємний сюрприз, який не залишить нікого байдужим.

Купити обладнання для запуску фонтанів в каталозі «Пірозабава»

Де можна замовити якісне обладнання для запуску піротехнічних фонтанів? Звичайно ж в каталозі нашої компанії, де ми пропонуємо вам найкращі моделі піротехнічних пультів і блоків, а також безпосередньо і самі фонтани, які ви зможете замовити окремо або в комплекті з устаткуванням. Більш того, ви завжди можете отримати професійну консультацію від наших спеціалістів або задати їм питання з приводу запуску ваших придбань.

Бажаємо вам приємних емоцій і найкращих вражень!