Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Великокаліберний салют – професійне піротехнічне шоу для масштабних свят

Великокаліберний салют – професійне піротехнічне шоу для масштабних свят

Великокаліберний салют – професійне піротехнічне шоу для масштабних свят

Важливі події та особливі дати обов’язково повинні залишатися в серці надовго. А найприємніші спогади відкладаються в нашій пам’яті здебільшого завдяки яскравим, вражаючим свідомість емоціям. Як отримати ці емоції, а також справжню візуальну насолоду і приємний трепет від видовища? Інтернет-магазин піротехніки «PiroZabava» знає точну відповідь на це питання. І звучить вона так: величезний, масштабний, феєричний, красивий салют!

Багаторічний досвід нашої команди дозволяє стверджувати, що таке видовище просто не зможе залишити нікого байдужим і викличе шквал емоцій, які ви не забудете ніколи. Ми знаємо все про святкову піротехніку, до того ж вміємо запускати її настільки підготовлено та професійно, що вам залишиться лише відчувати ейфорію від чудового шоу в нічному небі.

Красивий феєрверк великого калібру: види та особливості пристроїв

Існує величезна кількість різновидів великокаліберних салютних установок, які відрізняються технічними характеристиками, а також звуковими і світловими ефектами. Особливості таких пристроїв полягають в наступному:

  • Калібр –50-63-75-10-125-150 мм.

  • Висота стрільби – 40-150 метрів.

  • Час роботи – від 30 секунд до кількох хвилин.

  • Кількість зарядів – від десятків до сотень.

  • Діаметр розкриття люсткугеля – до 100 метрів.

  • Наявність спеціального пульта для дистанційного запуску.

Всі ці характеристики говорять тільки про одне: залпи такого салюту дійсно вражають своїм масштабом. Саме тому не варто ризикувати і намагатися запускати їх самостійно, не маючи серйозної підготовки в роботі з піротехнікою.

Ціна салюту немаленька, але абсолютно виправдана, адже емоції, які здатен подарувати такий пристрій, не купиш ні за які гроші. Вартість формується конкретно для кожної установки в залежності від її характеристик.

Кольори і форми спалахів, як і звукові ефекти, що їх супроводжують, можуть бути абсолютно різними та залежать лише від ваших уподобань. Найпопулярнішими на сьогодні є золоті вогні, різнокольорові квіти й інші неймовірні поєднання, які можна міксувати, створюючи унікальне, неповторне шоу.

Запуск великого салюту – завдання для справжніх професіоналів

Очевидно, що великі піротехнічні вироби вимагають певних навичок і знань для приведення в дію. Для того, щоб спостерігати за таким феєрверком, необхідно знати елементарні правила пожежної безпеки, наприклад, не підходити до нього ближче, ніж на 150-200 метрів. А ось для того, щоб запустити салют, найдоцільніше звернутись за допомогою до досвідчених майстрів. Такими є спеціалісти команди «PiroZabava».

Крім того, що ми пропонуємо купити сертифіковані, якісні салюти, ми також займаємося організацією феєрверків від початку до кінця. Підготовка на місці проведення починається за кілька годин до шоу, щоб все вдалося максимально безпечно та видовищно.

Потужні ефекти, гучні вибухи, осяяне вогнями небо і сльози захоплення на очах – все це може стати чудовим завершенням вашого свята за допомогою великокаліберного салюту, замовити який можна в «PiroZabava»!