Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product
Мій кошик
товарів: 0
на суму: 0 грн.
» Блог » Запрошуємо майбутніх партнерів до співпраці!

Запрошуємо майбутніх партнерів до співпраці!

Запрошуємо майбутніх партнерів до співпраці!

 

Хороша якісна піротехніка – це справжній маст-хев на будь-якому святі. Це те, що додає торжеству особливості, робить навіть найпростіший день надзвичайним, піднімає настрій, найкращим чином доповнює фотосесію і дарує незабутні емоції. Перелік завдань, які вирішують піротехнічні вироби, не підлягає рахунку. І з розширенням асортименту різноманітність застосувань і свіжих ідей продовжує зростати, наповнюючи життя відчуттям красивого свята.

 

Продавай кращу піротехніку по системі дропшипінг

 

Що може бути краще, ніж купити гарну піротехніку для власних потреб? Тільки пропонувати її покупцям в якості доповнення до їх святкувань. І зробити це можна без значних фінансових вкладень, ставши партнером одного з найкращих постачальників – компанії «Пірозабава». Як це зробити? Пропонуємо вам коротко ознайомитися з основними умовами, після чого ви зможете зважити всі за і проти і прийняти одне з найбільш важливих рішень. Хоча які вже тут проти?

Отже, що потрібно, щоб мати можливість пропонувати найкращі піротехнічні товари з каталогу нашої компанії? Ви можете продавати їх по системі дропшипінг, користуючись кращими перевагами, і погодивши з нашими менеджерами умови. Для цього вам лише необхідно відправити нам запит, після чого ми зв’яжемося з вами для узгодження умов так званого партнерства.

Що таке система дропшипінг і які умови вона передбачає? Це проста і доступна кожному система, яка дозволяє продавати товари від кращих постачальників без значних вкладень. Це ідеальна можливість рости і розвиватися, отримуючи при цьому хороші прибутки, будучи впевненим у якості продукції, що продається. При цьому ви знімаєте з себе необхідність закупівлі певної кількості товару, пошуку складу для його зберігання, а також інших пов’язаних з торгівлею моментів.

Як це працює? Ви переглядаєте асортимент товарів на нашому сайті і приймаєте рішення про бажання співпрацювати з нами по системі дропшипінг. Після цього відправляєте нам запит, в результаті чого ми зв’язуємося з вами, обговорюючи умови продажів обраних категорій товарів. Ви пропонуєте товари вашим потенційним покупцям в соціальних мережах або у себе на сайті. Ваш замовник оформляє замовлення, після чого ви скидаєте дані для відправки нам. Ми відправляємо товар, замовник перевіряє його, ви отримуєте гарну комісію від продажу. Таким чином, ви не вкладаєте попередньо кошти з метою придбати товар для його подальшого збуту.

 

Як стати партнером компанії «Пірозабава»

 

Ви оглянули наш каталог, ознайомилися з асортиментом товарів і прийняли рішення, що хотіли б спробувати себе в якості нашого партнера? Зв’яжіться з нами, відправивши нам запит або зателефонувавши нам за номерами, вказаними в розділі «Контакти» на нашому сайті. Ми обов’язково зв’яжемося з вами, щоб запропонувати вам найкращі умови для спільної співпраці, які будуть приємні і взаємовигідні як вам, так і нам.

Ласкаво просимо в світ найкращої піротехніки від компанії «Пірозабава»!